רעיונות לימי הולדת לנערות

Depositphotos_8500532_original
רעיונות לימי הולדת לבנים
18 בSeptember 2016
Depositphotos_13358478_l-2015
להטוטן לימי הולדת – זהירות! לא לנסות את זה בבית
2 בNovember 2016

רעיונות לימי הולדת לנערות

Depositphotos_8500532_original

בשלב מסוים בחייה של כל נערה, היא מעדיפה להיפרד מהוריה, באופן מטפורי כמובן, ולעשות דברים בעצמה. זה חלק טבעי מתהליך השחרור והעצמאות שלה. דוגמא קלאסית לכך אפשר לראות בארגון ימי הולדת.

עד שלב מסוים כל נערה (וגם כל נער) נותנים להורים שלהם לארגן להם את ימי ההולדת, בדרך כלל זה אומר אירוע ביתי בהשתתפות ההורים, עם אוכל, ריקודים ועוד מגוון רחב של דברים שהופכים את האירוע למיוחד. אך החל מגיל מסוים, בדרך כלל אחרי גיל 12-13, כל נערה מתחילה לארגן לעצמה את יום ההולדת, כשבמקביל ההורים מארגנים לה אירוע משל עצמם.

אנחנו נציג כאן שורה של רעיונות לימי הולדת לנערות, הן כאלה שהן יכולות לארגן לבדן והן כאלה שההורים יכולים לארגן להם במסגרת האירוע המשפחתי.

יום הולדת לנערות – מה הנערה יכולה לארגן לעצמה

מסיבה – הרעיון הקלאסי הוא כמובן מסיבה, אפשר לארגן אותה בדיסקוטק, בבית, או אפילו לשכור מקום מסוים. כמובן שהעניין תלות בעלויות ובכמות המשתתפים.

טיול – אם יש אפשרות, הרי שניתן להזמין את החברים לטיול במקום מסוים, למשך יום אחד. בגיל מבוגר יותר, נניח 16-17, אפשר לצאת לסופשבוע של קמפינג בטבע.

הופעות והצגות – עוד רעיון קלאסי, הליכה עם חברים להופעה מיוחדת, הצגה או כל אירוע אחר יוצא דופן שנערך בתקופה הזאת. גם כאן זה תלוי בסוג האירועים, סוג המשתתפים ומספרם.

יום הולדת לנערות – מה המשפחה יכולה לארגן לה

סדנאות – אפשר לארגן סדנה משפחתית בתחום שהילדה אוהבת או אפילו סדנה לה ולהורים בלבד. כך יש זמן איכותי מיוחד ביניהם, זמן גיבוש.

יום כיף בספא – האימא יכולה לקחת את הנערה ליום מיוחד בספא, יום בו הן יבלו שתיהן ביחד, עם ג’קוזי, סאונה, טיפולים שונים ועוד.

רכיבה על סוסים – אם הילדה אוהבת לרכב על סוסים, זה יכול להיות רעיון מעניין, רכיבה משותפת, משפחתית על סוסים במקום מסוים.

מסעדה ובילוי נוסף – רעיון קלאסי שיכול להתאים לכל יום הולדת, ארוחה במסעדה טובה ובילוי נוסף, סרט, הצגה, קניות או כל דבר אחר.

Comments are closed.

Loading...