רעיונות לימי הולדת לבנות

Depositphotos_8500532_original
מופעי קסמים ליום הולדת
18 בSeptember 2016
Depositphotos_8500532_original
רעיונות לימי הולדת לבנים
18 בSeptember 2016

רעיונות לימי הולדת לבנות

Depositphotos_8500532_original

זה מכבר ימי הולדת הפכו להיות הפקה מושקעת ולא רגילה, לא משנה באיזה גיל. הורים לילדים קטנים הופכים כל אירוע כל יום הולדת לחגיגה גדולה אליה הם מזמינים בני משפחה, חברים וכמובן ילדים מהגן או מבית הספר וכן את הוריהם. ככל שהילדים גדלים, האירועים משתנים, בשלב מסוים, ההורים כבר מפסיקים להיות נוכחים בהם, אך העוצמה והגודל שלהם נשארים עדיין גדולים ומשמעותיים.

מאחר ומדובר באירוע מיוחד, הרי שכל הורה מחפש רעיונות ייחודים כיצד לחגוג אותו, לא משנה באיזה גיל נמצא הילד, הוא רוצה לערוך לו אירוע ייחודי ובלתי נשכח, אירוע כזה שהילד ישמח וייהנה בו וכן גם שאר החברים שלו.

במאמר זה נציג מספר דוגמאות לרעיונות עבור ימי הולדת לבנות. כך הורים אשר רוצים לחגוג לבנות שלהם ימי הולדת בצורה מיוחדת, יוכלו להפיק תועלת מהמאמר ולקבל רעיונות שונים אותם הוא יוכלו להביא לכדי ביטוי.

דוגמאות לרעיונות לימי הולדת לבנות

מתנפחים ומשחקים – אין הורה שלא מכיר את זה. מזמינים מספר מתנפחים ומשחקים בהם הילדים יכולים לשחק, מציבים אותם בחצר הבית, בגינה או בפארק בו עורכים את יום ההולדת, וכך כולם נהנים. הילדים משחקים, ההורים צריכים רק להשגיח שהילדים נוהגים בזהירות וככה חולפות להן מספר שעות מהנות ביום הולדת.

סדנאות – בשנים האחרונות אפשר למצוא יותר ויותר הורים שמציעים לילדים שלהם ימי הולדת עם סדנאות מסוגים שונים. כדוגמא במסגרת רעיונות לימי הולדת לבנות אפשר למצוא סדנאות יצירה שונות, סדנאות עיצוב עוגות בבצק סוכר, סדנאות משחקים ועוד. מדובר בסדנאות שהבנות יכולות להשתתף בהן עם ההורים שלהן. זה הרבה יותר כיף ונחמד.

הפעלות – דוגמא קלאסית עבור רעיונות לימי הולדת לבנות הן הפעלות מסוגים שונים. מזמינים מפעילים אשר מארגן משחקים והפעלות שיכולות להתאים לגיל הילדים שמשתתפים באירוע כשהדגש הוא שכלת השמחה עומדת במרכז ההפעלות. למשל, הפעלות של נסיכות ואבירים, הפעלות של דוגמנות, הפעלות על פי תוכניות טלוויזיה ועוד.

מסיבת קונספט – אומנם זה נשמע כמו רעיון ליום הולדת של גדולים אך גם אצל ילדים אפשר לערוך יום הולדת קונספט שמתעסק בנושא ספציפי אחד וכך הילדים לומדים עליו וגם נהנים ממנו.

Comments are closed.

Loading...