רוב הילדים אוהבים מופעים של קוסמים וגם המבוגרים נהנים מהם. קוסם מוכשר ומקצועי מחזיק באמתחתו מגוון קסמים מדליקים, וניתן להזמין את המופע כאטרקציה מרכזית לחגיגית יום הולדת.

יש קוסם לימי הולדת המציעים סדנת קסמים בשילוב מופע קצר או ארוך, כאשר חשוב לדעת כי יש הבדל בין מופע קסמים למופע של אמן חושים. הקוסם מגיע עם כל הציוד הנדרש למופע, ואם מזמינים את הקוסם כאטרקציה המרכזית לחגיגת יום ההולדת אפשר להזמין מופע ארוך הכולל להטוטים וקסמים שונים כבר בקבלת הפנים של האירוע.

כאשר כל האורחים נמצאים ניתן להתחיל במופע קסמים מדליק ומלהיב להנאת הילדים, קרובי המשפחה ושאר המשתתפים באירוע.

 קוסם ליום הולדת – מופע קוסם לימי הולדת לגילאים שונים

מופע קוסם לימי הולדת אינו מתאים בהכרח לכל מסיבת יום הולדת – יש קוסמים המציעים מופע עדכני ומלהיב המתאים לילדים קטנים, אחרים מציעים קסמים מורכבים יותר ומופע דינמי וקצבי המתאים לילדים הגדולים.

לכן, לפני שממהרים להזמין מופע קסמים למסיבת יום הולדת, מומלץ לקרוא אודות הקוסם ולבדוק אילו מופעים הוא מציע ולאיזו שכבת גילאים. בנוסף, כדאי לשוחח עם לקוחות ממליצים או לבקש המלצות מהסביבה הקרובה על קוסם מקצועי ומוכשר.

במידת האפשר כדאי לצפות בקליפים שהקוסם מפרסם באתר שלו, או לחפש ביוטיוב קליפים שהעלה, כדי להתרשם מאיכות המופע וממידת התאמתו למסיבת יום ההולדת שאתם מתכננים לילד שלכם.

כמו כן, חשוב לשוחח עם הקוסם לפני הזמנת המופע כדי לבדוק האם ניתן לערוך את מופע הקסמים בבית או שהוא זקוק למרחב גדול ופתוח, לדוגמה מופע קסמים בגינה או בחצר. בחורף נהוג לערוך את המופע בבית הלקוח בגלל מזג האוויר הקר והגשום, אך בקיץ ניתן להפיק את חגיגת יום ההולדת בחוץ וליהנות מאוויר צח.

ברוב המקרים קוסם לימי הולדת מגיע עם מערכות הגברה, תאורה ושמע, והוא זקוק לחיבור לחשמל. יש לוודא את הנושא בעת הזמנת מופע קסמים כדי להכין את התשתיות הנדרשות למופע וכדי להימנע מאכזבה לילדים.

ראוי לציין כי ישנם קוסמים המציעים מספר מופעים מדליקים לשכבות גיל שונות, וישנם קוסמים המציעים מופע קסמים משולב להטוטים, אמנות חושים, סדנאות מעניינות ומיוחדות ועוד.

[shortcode_business_cards]

12 בSeptember 2017

בלונים לאירועים

אירועים הם דבר שדורש המון הכנות והשקעה. לא ניתן היום לערוך אירוע איכותי ללא השקעה מצד המארגנים והבטחה כי האירוע יהיה כמה שיותר יפה. אנחנו צריכים […]
2 בNovember 2016
Depositphotos_8693142_original (1)

קוסמים ליום הולדת

ילדים ומבוגרים בכל הגילאים אוהבים לראות מופע קסמים. אין מישהו שיכול להישאר אדיש לקוסם שמצליח לקרוא מחשבות ולעשות את הבלתי אפשרי. חוץ מזה, קוסמים יכולים לשדרג אירועי יום הולדת ולהפוך אותם לחוויה מוצלחת במיוחד. הקוסמים יודעים לבחור טריקים שמתאימים לאירוע ולקהל היעד. הם משתפים את המוזמנים ומדגימים את הקסמים מול קהל חי. קוסמים ליום הולדת נחשבים אטרקציה יוצאת מגדר הרגיל, בעיקר עבור מי שרוצה לחגוג יחד עם חברים ובני משפחה.
2 בNovember 2016

קוסם ליום הולדת או ליצן?

בחירה בין קוסם או ליצן יכולה לקבוע את האופי של יום ההולדת. המטרה היא כמובן למצוא אטרקציה מושלמת שהאורחים יזכרו עוד הרבה זמן אחרי שהאירוע יסתיים, אבל מסתבר שהדילמה קשה מכפי שנהוג לחשוב. לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות אחרים וכדאי לקחת בחשבון את התמונה המלאה לפני שמקבלים החלטה.
18 בSeptember 2016
Depositphotos_8500532_original

מופעי קסמים ליום הולדת

לפני עשרים ושלושים שנה, קוסמים היו הכוכבים של ימי הולדת. לא היה בית שארגן יום הולדת לילדים ולא הזמין קוסם. כזה שמסוגל להוציא שפנים מהכובע, צעיפים מהשרוול, ציפורים מתוך מגבת קטנה וכמובן קסמי קלפים והיעלמויות שונות.

[sc_comment]

Loading...