מתנפחים לימי הולדת

השכרת מתנפחים לימי הולדת ולאירועים - מתנפחים יבשים ומתנפחים רטובים לכל הגילאים להשכרה הכי זול בישראל!

השכרת מתנפחים

השכרת מתנפחים

מחפשים אטרקציה מדליקה לחגיגת יום הולדת לילדים? אם כן, כדאי לכם להזמין מתקנים מתנפחים להשכרה. כיום, ניתן להוזיל עלויות ולשכור מתקני מתנפחים לתפעול עצמי.

ניתן להגיע לחברה ולעבור הדרכה קצרה כיצד לתפעל את המתקן באופן נכון ובטיחותי. עם זאת, מתקני מתנפחים גדולים, ביניהם מתקנים רטובים, מחייבים התקנה ותפעול על ידי צוות מקצועי ומיומן של החברה, לכן עלותם גבוהה יותר.

מתנפחים לקטנטנים

מתנפחים לקטנטנים

שלל מתקני מתנפחים לימי הולדת

מתקני מתנפחים לימי הולדת משדרגים כל אירוע, לרבות חגיגות יום הולדת. יש מתקנים מתנפחים להשכרה קטנים המתאימים בעיקר לימי הולדת לקטנטנים, מתקנים אלה בטיחותיים וקל לתפעל אותם גם לבד.

מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה

לימי הולדת לילדים גדולים מומלץ להזמין מתקנים גדולים המאפשרים למספר רב של ילדים לשהות עליהם, וישנם מתקנים עם פעילויות מאתגרות כמו מתקני קליעה לסל, מסלול מכשולים ארוך ומאתגר, קיר טיפוס מתנפח וכיוצא בזה – מתקנים אלה מתאימים לילדים גדולים ולבני נוער.

חשוב לזכור כי מתנפחים לימי הולדת תופסים נפח רב, לכן נהוג להזמין אותם למסיבות יום הולדת הנערכות בחוץ, לדוגמה בחצר הבית הפרטי, בגינה של בית משותף או לחגיגת יום הולדת המתקיימת בפארק סמוך לבית. כדי לנפח את המתקנים צריך להשתמש בחיבור לחשמל או לשכור גנרטור.

מתקנים מתנפחים להשכרה מתאימים לחגיגות יום הולדת רוב ימות השנה. עם זאת, אם יורד גשם כדאי להיערך מראש ולהזמין אולם מרווח בו ניתן להתקין את המתקנים הגדולים. לחלופין, אם מתכננים את האירוע בבית יש להזמין מתנפחים קטנים יחסית המתאימים לדירה.

מתקנים מתנפחים להשכרה עם מים

מסיבות יום הולדת רבות מתקיימות לצד בריכת שחייה, וניתן להזמין מתקנים רטובים כמו מגלשה גבוהה המאפשרת לילדים לגלוש ישירות לבריכת השחייה. יש מתקנים עם מים הכוללים מגלשה ובריכה אליה גולשים, לכן חשוב לדאוג לצינור מים סמוך להתקנת המתנפחים.

לסיכום, מתנפחים לימי הולדת תורמים רבות להצלחת האירוע, וכל הילדים אוהבים לשחק בהם וליהנות מחוויה מדליקה ומקורית. עם זאת, חשוב לדאוג למתקנים בטיחותיים ואיכותיים, לכן מומלץ לשכור את המתנפחים רק מחברה אמינה ומובילה. כמו כן, מומלץ לבדוק אילו מתקנים מתאימים לבית או לחצר, האם ניתן להפעיל אותם לבד כדי לחסוך בעלויות, וחשוב לבחור מתקנים המתאימים לגיל הילדים.

12 בSeptember 2017
מתנפחים לקטנטנים

השכרת מתנפחים לפעוטות

ילדים קטנים הם הדבר החשוב ביותר לנו, האושר שהילדים גורמים לנו הוא אין סופי ואנחנו נעשה הכול בכדי שהם יהיו מאושרים. בגלל זה אנחנו כל כך […]
12 בSeptember 2017

בלונים לאירועים

אירועים הם דבר שדורש המון הכנות והשקעה. לא ניתן היום לערוך אירוע איכותי ללא השקעה מצד המארגנים והבטחה כי האירוע יהיה כמה שיותר יפה. אנחנו צריכים […]
31 בJanuary 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים בזול

27 בJanuary 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים בצפון

27 בJanuary 2017

השכרה של מתנפחים לימי הולדת בחיפה

27 בJanuary 2017
Depositphotos_46000993_m-2015

השכרה של מתנפחים בירושלים

27 בJanuary 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים לאירועים

27 בJanuary 2017
Depositphotos_46000993_m-2015

מתנפחים להשכרה במרכז

26 בJanuary 2017
מגלשות מים לבירכה

השכרת מתנפחים בחדרה

2 בNovember 2016
פעילות מתנפחים בחדרה

יום הולדת ג’ימבורי

פעילות ג'ימבורי יכולה להתאים ליום הולדת בטווח רחב של גילאים. היתרון של יום הולדת ג'ימבורי הוא שהילדים מוציאים אנרגיה, נהנים מזמן איכות משותף אחד עם השני וגם מתנסים בפעילות אתגרית. אפשר לקיים ג'ימבורי עם תחרויות נושאות פרסים ולהזמין גם את המבוגרים להשתתף. הפעילות עצמה נערכת בהתאם לרף גבוה של בטיחות והיא מפוקחת על ידי אנשי מקצוע. מעבר לכך, יום הולדת ג'ימבורי תתאים למי שרוצה לחגוג עם מוזמנים רבים ולחסוך את הצורך בהכנות מוקדמות.
Loading...