משחקים לימי הולדת

משחקים לימי הולדת

האם הילד שלכם עומד לחגוג בקרוב יום הולדת ואתם מתכננים לערוך עבורו אירוע מושקע ומהנה? ובכן, אחרי שקיבלתם החלטה היכן לערוך את החגיגה, כדאי לחשוב גם על משחקים לימי הולדת כדי להפעיל את הילדים ולשדרג את האירוע.

משחקים ליום הולדת

משחקים ליום הולדת

הילדים של היום אוהבים משחקי מחשב ויש שאינם מכירים את המשחקים שאנו נהגנו לשחק בילדותנו. לכן, אפשר להפתיע את הילדים עם חגיגה מדליקה הכוללת משחקים לימי הולדת כמו פעם כמו גומי, קלאס, חפש את המטמון וכיוצא בזה.

משחקים לימי הולדת בהתאם לגיל הילדים

כאשר בוחרים משחקים ליום ההולדת, חשוב לבחור במשחקים המתאימים לגיל הילדים ולמאפיינים שלהם. יש הרבה משחקים המתאימים לחגיגות יום הולדת, ביניהם משחקים שמתאימים לילדי הגן, לכיתה א’ וכדומה.

שולחנות משחק ליום הולדת

שולחנות משחק ליום הולדת

אפשר להזמין מפעיל לחגיגות יום הולדת שיציע לכם משחקים שונים המתאימים לגיל הילדים, לדוגמה יום הולדת בסגנון הישרדות, המרוץ למיליון, שודדי הקריביים, ספר הג’ונגל וכדומה.

מעבר לגיל הילדים, חשוב לבדוק עם הילד אילו משחקים הוא וחבריו אוהבים לשחק. יש משחקים לימי הולדת המתאימים לבנים ולבנות וישנם משחקי ימי הולדת שמתאימים בעיקר לבנים, לדוגמה תחרויות ומשחקים עם כדור, ויש משחקים המתאימים יותר לבנות.

אם למסיבה עומדים להגיע גם הבנים וגם הבנות, יש לבחור משחקים המתאימים לשני המינים.

משחקים לימי הולדת

רעיונות למשחקי יום הולדת

אם החלטתם לערוך יום הולדת של פעם, יש מגוון עצום של משחקים שאנו נהגנו לשחק במסיבות כאשר היינו ילדים, ביניהם משחקים כמו נשיפה על כדור מצמר גפן כאשר הילד הזוכה הוא זה שמצליח לחצות את המסלול בזמן הקצר ביותר, משחק הכיסאות שכל הילדים אוהבים, השחלת נר לבקבוק, מרוץ תפוחי אדמה בכף כאשר הילדים מחזיקים את הכף בשיניים ועליהם לצעוד במסלול ללא נפילת תפוח האדמה מהכף ועוד.

משחקי כדורגל ליום הולדת בנים

משחקי כדורגל ליום הולדת בנים

יש גם משחקים קבוצתיים כמו 7 דקות בגן עדן, תופסת בסגנון פרה עיוורת, חבילה עוברת, משחק הפסלים, דג מלוח וכדומה.

כאשר עורכים את יום ההולדת בפארק או בחצר גדולה, אפשר לתכנן משחקי מרוץ ומשחקים תחרותיים שונים כמו מרוץ ברגליים קשורות, חמישה מקלות, מרוץ שליחים, משיכת חבל וכן הלאה.

The business plan writing services costs differ between service providers and degrees of length and difficulty.

[shortcode_business_cards]

12 בSeptember 2017
מצנח פעילות לימי הולדת

מצנח פעילות

12 בSeptember 2017

בלונים לאירועים

אירועים הם דבר שדורש המון הכנות והשקעה. לא ניתן היום לערוך אירוע איכותי ללא השקעה מצד המארגנים והבטחה כי האירוע יהיה כמה שיותר יפה. אנחנו צריכים […]
2 בNovember 2016
מתנפח מפלצת

מתנפחים גדולים או מתנפחים קטנים – תלוי כמה מקום יש לכם בחצר..

ילדים הם דבר מאוד מיוחד. זה מתבטא בין השאר ביתרון גדול מאוד שיש לילדים על מבוגרים – הם תמיד יודעים להעסיק את עצמם. מבוגרים הם מוגבלים מאוד לכמה דברים מסוימים שעושים להם כיף והם יכולים ליהנות מהם.
18 בSeptember 2016
Depositphotos_8500532_original

רעיונות לימי הולדת לבנות

זה מכבר ימי הולדת הפכו להיות הפקה מושקעת ולא רגילה, לא משנה באיזה גיל. הורים לילדים קטנים הופכים כל אירוע כל יום הולדת לחגיגה גדולה אליה הם מזמינים בני משפחה, חברים וכמובן ילדים מהגן או מבית הספר וכן את הוריהם. ככל שהילדים גדלים, האירועים משתנים, בשלב מסוים, ההורים כבר מפסיקים להיות נוכחים בהם, אך העוצמה והגודל שלהם נשארים עדיין גדולים ומשמעותיים.
18 בSeptember 2016
Depositphotos_8500532_original

מופעי קסמים ליום הולדת

לפני עשרים ושלושים שנה, קוסמים היו הכוכבים של ימי הולדת. לא היה בית שארגן יום הולדת לילדים ולא הזמין קוסם. כזה שמסוגל להוציא שפנים מהכובע, צעיפים מהשרוול, ציפורים מתוך מגבת קטנה וכמובן קסמי קלפים והיעלמויות שונות.
18 בSeptember 2016

רעיונות לימי הולדת לנערים

כל יום הולדת הוא יום מיוחד, לא משנה אם מדובר ביום הולדת של ילד בן חמש או יום הולדת של נער בן 15, אך כשמדובר ביום הולדת של נערים, מגוון האפשרויות לחגוג את האירוע הוא גדול יותר, מפאת גילם, וכן הרצון שלהם לערוך אירוע הוא הרבה יותר משמעותי.

[sc_comment]

Loading...