ילדים רבים אוהבים לצפות במופעי ליצנות ליום הולדת, אך כדאי לזכור כי יש גם לא מעט ילדים הפוחדים מהם. לאחרונה ניתן לצפות בסרטונים ביוטיוב ובערוצי המדיה החברתית על ליצנים מפחידים המאיימים על אנשים וגורמים להם לנוס מהמקום מפחד, וילדים הצופים בסרטונים אלה חווים חרדות ומתקשים לישון בחדר חשוך.

לכן, גם אם מופע ליצנים נחשב בעיניכם כאטרקציה מלהיבה בגלל זיכרונות הילדות שלכם, עליכם לזכור כי עבור הילדים היום ליצנים ליום הולדת אינם רק דמויות חינניות ומצחיקות אלא הם עלולים להזכיר להם את הליצנים המפחידים.

ליצן לימי הולדת

ילדים קטנים אוהבים ליצנים, לכן המופע מתאים בעיקר לגילאים הקטנים. בקרב ילדים בוגרים יותר הליצנים עלולים להשתייך למופעי אימים ולסרטי אימה להם הם נחשפים בטלוויזיה ובערוצי האינטרנט השונים.

אם בילדות שלנו ניתן היה לראות ילדים רבים המתחפשים בפורים לליצנים, הרי שכיום ניתן לראות כמעט רק תינוקות וילדים קטנטנים העוטים עליהם מסיכות ובגדים של ליצנים, ויש לזכור זאת לפני הזמנת מופע של ליצנים ליום הולדת.

בהתאם לגיל הילדים אפשר לבחור באטרקציה של מופע ליצנים. כאמור, למסיבות יום הולדת של ילדים קטנים ניתן להזמין מופע של ליצן, אך עבור ילדים גדולים יותר מומלץ לבדוק עם הילד ועם ההורים של חבריו האם הילדים מפחדים מליצנים ולכן כדאי להעדיף אטרקציה אחרת למסיבה.

לילדים גדולים, מכיתות ג’ ואילך, מופע ליצנים עשוי להיות פחות אטרקטיבי מאחר שהוא נתפס כמופע שמתאים בעיקר לקטנטנים.

ליצנים ליום הולדת – אטרקציה מדליקה

כאמור, מופע ליצנים מתאים למסיבות יום הולדת של ילדים קטנים בגילאי הגן והכיתות הנמוכות. ליצנים משדרגים את המסיבה ומעניקים חוויה קסומה, מצחיקה ומשעשעת לילדים.

כאשר בוחרים מופע ליצנים ליום הולדת כדאי לצפות בווידאו ולשוחח עם הליצן כדי לבדוק מה המופע כולל ומהי מידת התאמתו לגיל הילדים ולמאפיינים שלהם. ניתן לבחור אטרקציה מרכזית הכוללת מופע של ליצנים המשלבים להטוטים וקסמים שונים, או לבחור במופע קומי ומצחיק שיגרום להנאת הילדים וישדרג את האירוע למסיבה מוצלחת ובלתי נשכחת עבור כל המשתתפים באירוע.

יש מופעי ליצן לימי הולדת שונים, חלקם קומיים ומצחיקים וחלקם יותר דרמטיים, ולכן חשוב לבדוק את המופע לפני הזמנת הליצנים למסיבה.

[shortcode_business_cards]

12 בSeptember 2017

בלונים לאירועים

אירועים הם דבר שדורש המון הכנות והשקעה. לא ניתן היום לערוך אירוע איכותי ללא השקעה מצד המארגנים והבטחה כי האירוע יהיה כמה שיותר יפה. אנחנו צריכים […]
2 בNovember 2016

קוסם ליום הולדת או ליצן?

בחירה בין קוסם או ליצן יכולה לקבוע את האופי של יום ההולדת. המטרה היא כמובן למצוא אטרקציה מושלמת שהאורחים יזכרו עוד הרבה זמן אחרי שהאירוע יסתיים, אבל מסתבר שהדילמה קשה מכפי שנהוג לחשוב. לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות אחרים וכדאי לקחת בחשבון את התמונה המלאה לפני שמקבלים החלטה.

[sc_comment]

Loading...