יום הולדת ספורטיבי

ילדים אוהבים לרוץ, לשחק, להשתולל, לקפוץ ולהתחרות, לכן ניתן להפיק מסיבת יום הולדת ספורטיבית עם משחקים שונים ומגוונים. כדי לתכנן ימי הולדת ספורטיביים, חשוב להחליט מהו המיקום הבטוח לחגיגה ולתחרויות השונות כדי להימנע מפציעות מיותרות וכדי לשמור על בריאותם של הילדים. לכן, מומלץ לתכנן את המסיבה בפארק קרוב לבית או בחצר, וכן יש לבדוק את השטח כדי להסיר מכשולים כמו בקבוקי זכוכית שבורים, ממטרות, גדרות חדות וכדומה.

 ?למי מתאים יום הולדת ספורטיבי

רוב הילדים אוהבים ספורט, וידוע כי שיעור התעמלות בבית ספר הוא השיעור המועדף על ידי רוב הילדים. עם זאת, לא כל הילדים אוהבים תחרויות ומשחקים ספורטיביים, לכן לפני שמתכננים מסיבת יום הולדת בסגנון ספורטיבי כדאי לבדוק עם הילד ועם הורים של ילדים אחרים לגבי התאמת האירוע ומשחקי הספורט למאפייני הילדים. יש לזכור כי לחגיגת יום הולדת נהוג להזמין לרוב גם את כל ילדי הכיתה, כלומר: במסיבה ישתתפו בנים ובנות. לכן, פחות מומלץ לתכנן מסיבת יום הולדת ספורטיבית העוסקת רק בכדורגל, מאחר שבמקרה כזה הבנות עלולות למצוא את עצמן עומדות בצד ואינן משתתפות בפעילויות.

יש משחקי ספורט רבים המתאימים לבנים ולבנות כמו כדורשת, מחניים ועוד. חשוב לבחור משחקים המתאימים לגיל הילדים ולמאפיינים הייחודיים שלהם, ובהתאם לכך להחליט מהן התחרויות הספורטיביות בהן כולם יוכלו להשתתף וליהנות.

יום הולדת בחוץ

משחקים ספורטיביים אינם מתאימים לבית, לכן כדאי לתכנן את יום ההולדת בחוץ. אם גרים בבית עם חצר ניתן לנצל את הגינה לטובת התחרויות השונות, אך לרוב מומלץ להפיק את האירוע בפארק סמוך לבית. עם זאת, כאמור, יש לדאוג לנושא הבטיחות, לכן חשוב לסרוק את השטח קודם ולהסיר מכשולים שונים או לתחום שטח מסוים בו הילדים ישחקו כדי להימנע מפציעות וכדי לא להפריע לילדים ולהורים אחרים השוהים בגינת המשחקים.

את החגיגה אפשר להפיק גם בחיק הטבע, לדוגמה בחוף הים, ביער קרוב או בשמורת טבע בעלת חניון מסודר הכולל מתקני ספורט שונים. יש להתחשב גם בתנאי מזג האוויר, מאחר שלא מומלץ שהילדים יתרוצצו ויתאמצו כאשר מזג האוויר חם מאוד, כדי שלא יתייבשו ויסבלו ממכת חום. לסיכום, מסיבת יום הולדת ספורטיבית מבטיחה הנאה רבה לילדים, אך יש לתכנן את האירוע היטב בהתאם למאפייני הילדים ולגילם, ובהתאמה לתנאי השטח ומזג האוויר.

12 בSeptember 2017

בלונים לאירועים

אירועים הם דבר שדורש המון הכנות והשקעה. לא ניתן היום לערוך אירוע איכותי ללא השקעה מצד המארגנים והבטחה כי האירוע יהיה כמה שיותר יפה. אנחנו צריכים […]
2 בNovember 2016

יום הולדת אתגרי

אתגר מניע ילדים לפעולה ולכן כדאי לשלב אותו גם באירועי יום הולדת. במקום להסתפק בפעילות שגרתית, אפשר לבקש מהילדים להשתתף באתגר מסוים. האתגר לא חייב לכלול פרסים וחשוב כמובן להתאים אותו לגיל הממוצע של האורחים. בעזרת יום הולדת אתגרי ניתן להפוך את האירוע לחוויה מיוחדת, לשתף את הילדים בפעילויות יוצאות דופן וגם להעניק להם מזכרת אישית.
Loading...