מקומות לימי הולדת
מקומות לימי הולדת

בשעה טובה, בקרוב הילד או הילדה שלכם עומדים לחגוג יום הולדת ולבטח אתם, כהורים, מעוניינים להפתיע אותם עם מסיבה נוצצת ומרגשת. יש מגוון מקומות לימי הולדת, אפשר לערוך את האירוע בבית, בחצר, בפארק קרוב, בחוף הים, בחיק הטבע, במתנ”ס קרוב, בג’ימבורי ובעוד מקומות רבים נוספים.

כדי לקבל החלטה היכן לחגוג את האירוע כדאי להכין רשימת אורחים, להגדיר מסגרת תקציב ובהתאם לעונה, למזג האוויר ולמאפייני הילד והאירוע קל לקבל החלטה על מקום ליום הולדת.

מקומות לחגוג ימי הולדת

מקומות לחגוג ימי הולדת

 ?כמה אורחים יגיעו למסיבה

כדי להחליט על מקום ליום הולדת, חשוב להכין רשימת אורחים. כאשר הילדים קטנים, לרוב נהוג להזמין את ילדי הכיתה או הגן ואת קרובי המשפחה, לרבות סבא וסבתא משני הצדדים.

הפקת חגיגת יום הולדת לילדים אינה דבר של מה בכך: יש הורים שפונים לחברה מקצועית המפיקה מסיבות יום הולדת, אחרים מזמינים מפעיל לאירוע והורים אחרים משנסים מותניים ומתכננים את החגיגה לפרטי פרטים בעצמם.

מציאות מדומה לימי הולדת להשכרה

מציאות מדומה לימי הולדת להשכרה

את החגיגה אפשר לקיים בבית, אך כדאי לכסות את הספות ולפנות רהיטים שאינם בשימוש כדי שלא יגרם להם נזק. אם גרים בבית עם חצר כדאי לנצל אותה לחגיגה, כל עוד מזג האוויר מאפשר זאת.

בחורף חשוב לערוך את החגיגה במקום סגור ומחומם, לכן אפשר לקיים את החגיגה בבית, בג’ימבורי המציע שלל מתקנים שכל הילדים אוהבים, באולם משחקים בקניון קרוב המציע משחקי מחשב ומתקנים שונים, ואפשר גם לרכוש כרטיסים לקולנוע וליהנות מצפיה בסרט ולאחר מכן לשבת יחד ולאכול עוגה.

כיום, במתנ”סים רבים ברחבי הארץ ניתן לשכור מקום לימי הולדת בעלות נמוכה יחסית אולם קטן לאירועים, ואת האולם אפשר לקשט בעזרת בלונים ושלטים, להשמיע מוסיקה ולדאוג לכיבוד ולעוגה במקום.

מקומות לימי הולדת

מקומות לימי הולדת בחוץ

מזג האוויר בארץ מאפשר לערוך חגיגות יום הולדת מחוץ לבית רוב ימות השנה. כאמור, אפשר לנצל את הגינה כמקום לימי הולדת כדי ליהנות מחגיגת יום הולדת מושקעת ומהנה, אפשר לערוך את האירוע גם בפארק קרוב לבית. בנוסף, אפשר להפיק את המסיבה בחיק הטבע, אך יש להיערך לכך בהתאם: אם חם מאד, כדאי לפרוס רשת צל ולדאוג להרבה שתייה.

[shortcode_business_cards]

12 בSeptember 2017

בלונים לאירועים

אירועים הם דבר שדורש המון הכנות והשקעה. לא ניתן היום לערוך אירוע איכותי ללא השקעה מצד המארגנים והבטחה כי האירוע יהיה כמה שיותר יפה. אנחנו צריכים […]
2 בNovember 2016
Depositphotos_42549539_l-2015 (1)

יום הולדת בגן חיות

ילדים אוהבים חיות ואפשר להזמין אותם לימי הולדת שמתקיימים סביב הנושא הזה. כדאי לבחור היטב במקומות ששומרים על הזכויות של בעלי החיות ולהעביר לילדים מסר חינוכי נכון. אסור לעודד את הילדים להאכיל את החיות, לפגוע בהם או לצעוק עליהם. במידה והילדים מפחדים, רצוי לנצל את ההזדמנות על מנת לתת להם להתקרב לחיות לקצב שלהם. בנוסף, תמיד אפשר לערוך פעילות הסברתית סביב חיות מסוימות ולתת לילדים זמן לשאול ולהתעניין.

[sc_comment]

Loading...