מפעילים ליום הולדת

יום הולדת הוא אחד הימים הכי חשובים בשנה עבור כמעט כל בן אדם, בטח כאשר מדובר על ילדים. ילדים מתייחסים מאוד ברצינות ליום ההולדת שלהם.

הם מצפים מאתנו לדאוג למסיבה בלתי נשכחת עבורם. הם רוצים להזמין את כל החברים שלהם לחגוג איתם ביחד, כדי שכולם ייהנו מאוד. כיום, אנחנו ההורים כבר לא צריכים לדאוג בנוגע להכנות ליום ההולדת.

ישנן כמה הפעלות של מפעילים ליום הולדת שתמיד יימצאו חן בעיניי הילדים. לא צריך לדאוג אם הילדים ייהנו או לא. פשוט בוחרים מפעילים ליום הולדת על ידי התייעצות עם חברים או בכל דרך אחרת.

חשוב שיום ההולדת יהיה מעניין בעבור הילד, ושיהיה מרוצה מהמסיבה ככל האפשר.

קביעת תאריך ליום הולדת

כאשר בוחרים מפעילים ליום ההולדת אחד הדברים הכי חשובים לדאוג להם ולקבוע מראש, הוא תאריך שבו תיערך המסיבה. התאריך צריך להיות כמובן קרוב ככל האפשר ליום ההולדת עצמו של הילד.

מעבר לכך יש עוד שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כאשר קובעים את התאריך. הדבר הראשון שצריך לבדוק, הוא האם ילד אחר מהכיתה כבר חוגג באותו יום את יום הולדתו. זה האינטרס שלנו ששני הילדים יהיו מרוצים.

צריך לקבוע עם המורה שלא יהיו מבחנים יום אחרי יום ההולדת, כדי לאפשר לכל הילדים להגיע למסיבה וגם ללמוד כראוי. אם מדובר על מסיבה במקום פתוח, צריך לקחת בחשבון את מזג האוויר. ימי שבת עלולים להיות בעייתיים עבור מסיבות יום הולדת. לעיתים יש ילדים ממשפחות דתיות, או ילדים שלא פנויים בשבת כי הם נוסעים עם המשפחה.

?את מי מזמינים

ימי הולדת הם אירוע שכל אחד מחברי הכיתה ירצה להגיע אליו. לעיתים הילד לא רוצה להזמין את כולם, אלא רק את החברים הטובים. כדאי לשקול את העניין, כי מדובר על סיור רגיש שעלול ליצור בלגן, בטח כאשר ילדים רוצים להגיע לאירועים כאלה היום כי יש בהם מפעילים למסיבת יום ההולדת.

השכרת מתנפחים

השכרת מתנפחים

מפעילים ליום הולדת

סוגי הפעלות של מפעילים ליום הולדת:

  • גיל 2-5, הפעלות בלונים, פיראטים, ג’ימבורי
  • גיל 6-10, יום הולדת עם חיות, יום הולדת הישרדות, יצירה ואמנות
  • גיל 11 ומעלה, לייזר טאג, מסיבת בריכה, יום הולדת מדע

[shortcode_business_cards]

12 בSeptember 2017
מצנח פעילות לימי הולדת

מצנח פעילות

12 בSeptember 2017

השכרת בידורית

לערבי קריוקי ואירועים פרטיים כאשר אנחנו עורכים אירועים פרטיים עלינו להקפיד כי הם יעמדו בסטנדרט מסוים. אנחנו לא יכולים לערוך אירוע פרטי ואז לגלות כי האורחים […]
12 בSeptember 2017

בלונים לאירועים

אירועים הם דבר שדורש המון הכנות והשקעה. לא ניתן היום לערוך אירוע איכותי ללא השקעה מצד המארגנים והבטחה כי האירוע יהיה כמה שיותר יפה. אנחנו צריכים […]
31 בJanuary 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים בזול

27 בJanuary 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים בצפון

27 בJanuary 2017

השכרה של מתנפחים לימי הולדת בחיפה

27 בJanuary 2017
Depositphotos_46000993_m-2015

השכרה של מתנפחים בירושלים

27 בJanuary 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים לאירועים

27 בJanuary 2017
Depositphotos_46000993_m-2015

מתנפחים להשכרה במרכז

26 בJanuary 2017
מגלשות מים לבירכה

השכרת מתנפחים בחדרה

[sc_comment]

Loading...