קוסם ליום הולדת או ליצן?
2 בNovember 2016
קריוקי לילדים – הפעלה ליום הולדת
2 בNovember 2016

קוסמים ליום הולדת

Depositphotos_8693142_original (1)

ילדים ומבוגרים בכל הגילאים אוהבים לראות מופע קסמים. אין מישהו שיכול להישאר אדיש לקוסם שמצליח לקרוא מחשבות ולעשות את הבלתי אפשרי. חוץ מזה, קוסמים יכולים לשדרג אירועי יום הולדת ולהפוך אותם לחוויה מוצלחת במיוחד. הקוסמים יודעים לבחור טריקים שמתאימים לאירוע ולקהל היעד. הם משתפים את המוזמנים ומדגימים את הקסמים מול קהל חי. קוסמים ליום הולדת נחשבים אטרקציה יוצאת מגדר הרגיל, בעיקר עבור מי שרוצה לחגוג יחד עם חברים ובני משפחה.

יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם כאשר בוחרים קוסמים ליום הולדת. ראשית, חשוב לוודא שאכן מדובר על קוסם שעורך אירועים מן הסוג הזה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל הקוסמים יודעים להפעיל אורחים ומוזמנים. יש קוסמים שמתמקדים במופעי יחיד בלבד וכאלה שפונים לקהל יעד מבוגר.

שנית, אפשר לקבל המלצות על קוסמים ליום הולדת מאנשים שכבר צפו במופע. אפשרות אחרת היא להגיע למופע של הקוסם ולראות את הדינאמיקה שלו מול הקהל. במסגרת המופע יש לשים לב לאמצעים שבהם הקוסם משתמש, לצורה שבה הוא מעביר את המסר ולתגובות של הקהל. רצוי לתת עדיפות לקוסם מנוסה שכבר ערך ימי הולדת עבור הגיל הרלוונטי.

המופע המרכזי של ימי הולדת

קוסם מגיע בדרך כלל במסגרת המופע המרכזי של ימי ההולדת. כדאי להתחיל את האירוע עם קבלת פנים קלילה, להציע לילדים ולאורחים אוכל ושתייה ולאחר מכן להושיב את כולם במקום מתאים. אפשר להתייעץ מראש עם הקוסם לגבי המקום האידיאלי עבור המופע, או לבקש ממנו להעביר בעצמו את ההנחיות.

המופע המרכזי של ימי הולדת נערך לפני שמוציאים את העוגה והממתקים. מופע ממוצע נמשך 40 דקות, אך יש קוסמים שמציעים מופעים קצרים או ארוכים יותר. משך המופע צריך גם כן להתאים לקהל היעד, למקום שבו עורכים אותו ולגיל האורחים. ילדים קטנים מדי למשל יאבדו סבלנות גם למופע מוצלח, בעוד מבוגרים יעדיפו לצפות בו מאשר לבצע פעילויות אחרות.

לסיכום, יש הרבה יתרונות להזמנת קוסמים ליום הולדת. הקוסמים מציעים מופע מדהים והם יכולים לסחוף את האורחים.

Comments are closed.

Loading...