מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים קוסם לילדים

יום הולדת קריוקי
6 בNovember 2016
Depositphotos_8500532_original
יום הולדת קריוקי לילדים
12 בJanuary 2017

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים קוסם לילדים

Depositphotos_8693142_original (1)

חגיגת יום ההולדת של הילד שלכם מתקרבת, ואתם בטח “שוברים את הראש” איך לחגוג לו השנה. אם מדובר במסיבה גדולה, שבה ישתתפו ילדים רבים מהגן או מבית הספר, אולי כדאי לחשוב על הזמנת אומן אורח, שיעביר פעילות מבדרת ומהנה. כאשר מדובר בגילאי שלוש ומעלה, שזהו כבר גיל שבו ילדים יכולים לשבת, להיות מרותקים וליהנות מהופעה מבלי להשתעמם או להפריע- קוסם יכול לתת לכם מענה נפלא ולהעביר פעילות שתשמח את כל הילדים.

 

למה דווקא קוסם?

ילדים הם קהל שיודע “להצביע ברגליים”, כאשר המופע שהם רואים אינו מוצא חן בעיניהם. פעמים רבות ניתן לראות כי ילדים מתחילים להתנועע בחוסר נוחות בזמן הצגות והופעות, ולעיתים מרעישים כל כך- עד שהאומן נאלץ להפסיק את ההופעה, והילד המפריע מורחק מהמקום. בוודאי לא תרצו לגרום לעוגמת נפש שכזו במסיבת יום ההולדת של ילדכם, לא לאחד הילדים המתארחים וגם לא למפעיל שהזמנתם. מסיבה זו מומלץ לבחור בהפעלה שתרתק כמה שיותר ילדים ותייצר אצלם עניין רב לאורך כל הזמן שהמופע יתקיים. בהיותו אומן העוסק בזריזות ידיים ובהפתעות, ובדרך כלל משתמש באביזרים צבעוניים ומשעשעים- קוסם הוא בעצם המופע האולטימטיבי לילדים בכל הגילאים.

 

איך למצוא את הקוסם שיתאים בדיוק לילדים שהוזמנו?

חשוב מאוד לקחת בחשבון, שילדים עלולים לפחד מחלק מהפעילויות שיבצע הקוסם, ולכן מומלץ לברר עם האומן מראש, לגבי התכנים של המופע שלו. עבור ילדים קטנים, “קסמים” מקובלים כמו “חיתוך הגוף” והעלמתו, חלק נפוץ מאוד במופעים של קוסמים- עלול להיות מפחיד במיוחד ואיננו מתאים. לעומת זאת, אם מדובר בילדי בית הספר- קוסם שמהות המופע שלו יסתכם בהוצאת שפנים מהכובע או הפיכת יונה לזר פרחים- עלול לשעמם אותם. אם יש לכם חברים שכבר הזמינו בעבר קוסם למופע ביתי, מומלץ לקבל המלצות על אומנים מוצלחים, כאמור בהתאם לגילאים של ילדיכם. חלק מהקוסמים הפעילים היום, מעלים קטעים מהמופעים שלהם ליוטיוב- עוד דרך להתרשם מהקוסם ומהופעתו, בטרם תבחרו להשקיע את כספכם ולהזמין אותו אליכם למסיבה.

 

האם כדאי להשקיע הרבה כסף בהופעה של קוסם?

גם בתחום הפעילויות לימי הולדת השוק היום רווי במגוון בעלי מקצוע, שעלות ההופעה שלהם יכולה להגיע גם לאלפי שקלים לערב אחד. לא חייבים להזמין את אחד מהאומנים המפורסמים בתחום- ייתכן ודווקא קוסם צעיר ולא מוכר, שמחיר הופעתו יהיה נמוך יחסית, יהיה מלא מוטיבציה ויידע להפעיל את הילדים בצורה מדהימה, ולעשות אותם ואת ילדכם החוגג יום הולדת למאושרים במיוחד.

Comments are closed.

Loading...