מתנפחים יבשים או מתנפחים עם מים

מתנפח מפלצת
מתנפחים גדולים או מתנפחים קטנים – תלוי כמה מקום יש לכם בחצר..
2 בNovember 2016
מתנפחים לבריכה – למי שיש בריכה ורוצה לעשות כיף חיים
2 בNovember 2016

מתנפחים יבשים או מתנפחים עם מים

הדבר הכי טוב כאשר מדובר על ילדים, הוא היכולת שלהם להעסיק את עצמם. ילדים מסוגלים להמציא בעצמם משחקים או עיסוקים בקלות רבה. זאת בזכות הדמיון הרב שיש לילדים, ויכולת החשיבה היצירתית שלהם.

הדבר הכי טוב כאשר מדובר על ילדים, הוא היכולת שלהם להעסיק את עצמם. ילדים מסוגלים להמציא בעצמם משחקים או עיסוקים בקלות רבה. זאת בזכות הדמיון הרב שיש לילדים, ויכולת החשיבה היצירתית שלהם. זה משמעותי במיוחד כאשר מדובר על קבוצה של ילדים. שימו קבוצה של כמה ילדים בני אותו גיל יחדיו והם יוכלו להמציא לעצמם משחק מורכב המבוסס על סיפור שזה אתה הם המציאו ההשקעה של המבוגרים לא חייבת להיות כל כך גדולה כמו שהם חושבים, משום שהילדים שלכם מסתדרים בצורה מצוינת גם בצורה עצמאית. מעבר לכך, לעיתים יותר מדי השקעה של ההורים, שרוצים לבחור עבור הילדים שלהם איזו אטרקציה כדאי לבקר או להביא ליומולדת, עלולה לפגוע בכיף שלהם. זה מכיב לילדים כיצד הם אמורים ליהנות, ולעיתים קרובות זה לא מצליח. הדרך הטובה ביותר לעזור לילדים לשחק היא לשדרג את המשחק שלהם, אבל לא להתערב בו. אפשר לעשות זאת על ידי הבאת מתנפחים יבשים או מתנפחים עם מים כאטרקציה לאירוע.

סוגי מתנפחים

מתנפחים יבשים או מתנפחים עם מים אפשר למצוא מכל מיני סוגים. ישנם מתנפחים רגילים, שכוללים מתקן מסוים בו הילדים יכולים לשחק וליהנות. יכול להיות מדובר על טרמפולינה מתנפחת, או על מגלשה מתנפחת וכדומה. זה בוודאות יעסיק את הילדים זמן רב. אפשר להביא מתנפחים יותר מיוחדים, כמו מתנפחים שיש בהם גם מגלשה וגם טרמפולינה. אפשר להביא מתנפחים שמבוססים על סיפור מסוים, סדרת טלוויזיה או ספורט אפשר להביא מתנפחים אתגריים כמו מתקן קיר טיפוס מתנפח או מתקן מכשולים מתנפח.

תפעול פשוט של מתנפחים

מתנפחים יבשים או מתנפחים עם מים הם בכל מקרה מתקנים שקל מאוד לתפעל. הם מתקפלים לגודל קטן כך שקל להוביל אותם בכל מכונית ממקום למקום. כשרוצים להפעיל אותם, מחברים אותם למפוח חשמלי, ותוך כמה דקות המתקן כבר מוכן.

איזה מתנפח כדאי?

מתנפחים יבשים או מתנפחים עם מים הם שונים אחד מהשני. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות:

  • מתנפח עם מים יהיה מיוחד יותר
  • מתנפח עם מים לא מתאים בכל השנה
  • מתנפח יבש מאפשר יותר דימיון לילדים

Comments are closed.

Loading...