מתנפחים גדולים או מתנפחים קטנים – תלוי כמה מקום יש לכם בחצר..

מפעיל ילדים או מפעילת ילדים?
2 בNovember 2016
מתנפחים יבשים או מתנפחים עם מים
2 בNovember 2016

מתנפחים גדולים או מתנפחים קטנים – תלוי כמה מקום יש לכם בחצר..

מתנפח מפלצת

להיכנס לפהשל מפלצת - כיף גדול!

ילדים הם דבר מאוד מיוחד. זה מתבטא בין השאר ביתרון גדול מאוד שיש לילדים על מבוגרים – הם תמיד יודעים להעסיק את עצמם. מבוגרים הם מוגבלים מאוד לכמה דברים מסוימים שעושים להם כיף והם יכולים ליהנות מהם. יש גם מבוגרים שאף פעם לא כיף להם, לא משנה מה הם יעשו או איפה הם נמצאים. לילדים, עם זאת, אין את הבעיה הזאת. כל עוד לא מגבילים ילד, הוא תמיד ידע כיצד להעסיק את עצמו. ילדים תמיד יצליחו להמציא לעצמם סיפורים מעניינים הוא להמציא משחקים מיוחדים ומקוריים. ככה הם מוצאים את מה שכיף ומעניין אותם באופן ספציפי. זה מאפשר לכל ילד ליהנות ברמה המקסימלית. הם אף פעם לא צריכים את העזרה של המבוגרים. ההיפך הוא הנכון, לפעמים אם ההורים יבחרו עבור הילדים מה לעשות, הילדים ייהנו הרבה פחות. זאת מכיוון שהמבוגרים מכתיבים עבור הילדים כיצד ליהנות ומה הם צריכים לאהוב, כאשר פעמים רבות הם לא מבינים למה הילד שלהם מתחבר ומה הוא באמת אוהב. רק הוא עצמו יודע מה הוא צריך לעשות כדי ליהנות. אם הורה רוצה לעזור לילד ליהנות, הוא יכול לשדרג עבורו את המשחק. את זה אפשר לעשות בקלות, על ידי מתנפחים גדולים או מתנפחים קטנים.

הפעלה מעניינת לכל אחד

מתנפחים גדולים או מתנפחים קטנים זאת הפעלה שכל ילד יכול ליהנות ממנה. מדובר על אפשרות להפוך את המשחק של הילדים שלכם להרבה יותר מעניין ומהנה. הטרמפולינה המתנפחת תוכל לאפשר לילדים לקפוץ גבוה ולרוץ מהר בלי לפחד להיפגע. המים במגלשה המתנפחת יאפשרו לילדים להחליק במהירות ובכיף. מכשולים או קיר טיפוס מתנפחים יאפשרו לילדים לאתגר את עצמם.

היתרונות של מתנפחים

מתנפחים גדולים או מתנפחים קטנים הם בעלי יתרונות רבים על כל מתקן אחר:

  • בטוחים – המתקן רך ומרכך נפילות
  • מיוחדים – לכל מתקן יש סיפור מיוחד או משהו אישי
  • כיפיים – אפשר ליהנות לאורך זמן רב בלי שיימאס

גודל המתנפח

מתנפחים גדולים או מתנפחי קטנים אפשר לבחור לפי השטח שיש לנו. אם מדובר על הפארק אפשר לקחת מתנפח גדול במיוחד. אם זאת הגינה הקטנה, טרמפולינה או מגלשה גם יספיקו.

Comments are closed.

Loading...