להטוטן לימי הולדת – זהירות! לא לנסות את זה בבית

Depositphotos_8500532_original
רעיונות לימי הולדת לנערות
18 בSeptember 2016
מה ההבדל בין ליצן רפואי לליצן יום הולדת?
2 בNovember 2016

להטוטן לימי הולדת – זהירות! לא לנסות את זה בבית

Depositphotos_13358478_l-2015

הזמנת להטוטן יכולה להיות אטרקציה נהדרת עבור ימי הולדת. להטוטן מכיר מגוון רחב של תרגילים ופעלולים, הוא מתאים את המופע לאופי של קהל היעד ואפשר לשלב את הפעילויות שלו גם באירועים פרטיים. חוץ מזה, כדאי לשקול הזמנת להטוטן גם לימי הולדת של מבוגרים ולא רק לאירועי ילדים או פעוטות. קשה להישאר אדיש לפעלולים של הלהטוטן ויש הרבה אנשים שמתלהבים לראות אותו מקרוב.
הסיבה העיקרית להזמנת להטוטן לימי הולדת היא שלא מומלץ לנסות את התרגילים שלו בבית. למרות שהיום כבר אפשר לצפות בחלק מהתרגילים בסרטוני יו טיוב ובאתרי אינטרנט, מסוכן מאוד לבצע אותם בלי הכנה מוקדמת. להטוטן מקצועי שמגיע ליום הולדת עובר תהליך ארוך של הכשרה ורק לאחר מכן הוא מרשה לעצמו לבצע את הפעלולים מול קהל חי. לעומת זאת, אנשים מהשורה לא מכירים את הטריקים מאחורי הפעלולים והסכנה היא מפני נזקים בלתי הפיכים לציוד, לרכוש ולבני אדם.

טיפים ועצות להזמנת להטוטן ברמה גבוהה
מי שרוצה להזמין להטוטן ולהימנע מסכנות מיותרות בבית או באירוע צריך לדעת איך לעשות את זה. ראשית, כדאי לקבל המלצות על אנשי מקצוע שעוסקים בתחום. אפשר להתייעץ עם חברים, קרובים ובני משפחה שכבר בילו באירוע בנוכחות של הלהטוטן ולשאול אותם על התרשמותם האישית. חוות דעת של אדם אובייקטיבי היא דרך מצוינת למצוא אטרקציה ליום הולדת ולהדהים את האורחים.
שנית, רצוי לפגוש את הלהטוטן לפחות פעם אחת לפני שמזמינים אותו לאירוע עצמו. מטרת הפגישה היא להתרשם מהלהטוטן, לשאול אותו על הניסיון שלו עם אירועי יום הולדת ולבקש ממנו להציג את המופע. את הפגישה ניתן לקיים לפני או אחרי מופע של להטוטן ביום הולדת של לקוח אחר.
להטוטן מנוסה יציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות וידאג להרחיק מהמקום תינוקות, פעוטות וילדים קטנים. הוא יבחר בקפידה את הפעילויות עבור המופע וגם ישאל על הגיל הממוצע של האורחים. הכנה מוקדמת משדרגת את המופע של כל להטוטן והיא יכולה לתרום להצלחת האירוע.

Comments are closed.

Loading...