יום הולדת חסכוני
18 בSeptember 2016
Depositphotos_8500532_original
מופעי קסמים ליום הולדת
18 בSeptember 2016

ימי הולדת לנסיכות

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר הורים אשר מארגנים לילדים שלהם ימי הולדת עם הפעלות מיוחדת של חברות מקצועיות. ישנן הפעלות אשר מתאימות באופן ברור גם לבנים וגם לבנות, כך למשל הפעלות שקשורות לתוכניות טלוויזיה או גיבורי תרבות של ילדים, מנגד אנחנו יכולים למצוא הפעלות שמכוונות ספציפית לבנים או לבנות. דוגמא טובה לכך הן הפעלות ימי הולדת לנסיכות.

יום הולדת נסיכות

יום הולדת נסיכות

הרעיון של הפעלות ימי הולדת לנסיכות, אשר מכוונות כמובן לימי הולדת של בנות קטנות, הוא שהאירוע מתבסס על כך שכלת השמחה היא נסיכה לכל דבר וכל פרט באירוע קשור לכך. החל מהזמנות ליום הולדת בדמות של נסיכות, העיצוב במקום מתקשר עם העובדה שזה יום הולדת של נסיכות, החל מבלונים וקישוטים אחרים, וכן הכיבוד הוא של נסיכות אמיתיות, כלומר הרבה מאוד שוקולדים.

לצד כל זה, אנחנו נמצא כמובן הפעלות שונות בתחום של נסיכות. למשל, הפעלה כגון, חבילות עוברות עם תמונות של נסיכות והוראות שלהן מסוגים שונים, אפשר להכין סרטים ויצירות אחרות שקשורות לנסיכות, עיצוב עוגות ועוגיות בצורות של נסיכות, וכן הפעלות בהן הילדים הם אבירים והבנות הן נסיכות. אפשרות אחרת להפעלה שקשורה לתחום היא, שהילדה מתפקדת כנסיכה בעוד שאר הילדים אמורים לעשות עבורה דברים מסוימים או אפילו להציל אותה מפני ה”רשעים”. כמובן שכל הילדים, בסופו של דבר, זוכים בפרסים מסוימים, אך הרעיון הכללי הוא שהילדה היא הנסיכה ולכן היא עומדת במרכז התמונה.

חשוב לומר, שיום הולדת נסיכות יכול להתאים לגילאים מסוימים של ילדות. מן הסתם אחרי גיל 10-11, הילדה אולי תרגיש כנסיכה אך לא תרצה לשמש בתפקיד הזה ביום ההולדת שלה. לכן רצוי לערוך יום הולדת בסגנון זה לילדות יותר קטנות, שהיא או לפחות הוריה, ירגישו הרבה יותר מחוברים לרעיון שהילדה משמשת כנסיכה ביום ההולדת שלה.

נקודה אחרונה, עצם העובדה שהילדה משמשת כנסיכה ביום ההולדת שלה, זה לא אומר ששאר הילדים אמורים להרגיש פחות חשובים, אומנם זה האירוע שלה אך הם חבריה וחברותיה, והם צריכים להרגיש מיוחדים לא פחות ממנה.

יום הולדת של נסיכות

יום הולדת של נסיכות

Comments are closed.

Loading...