יום הולדת לגיל הרך
6 בNovember 2016
Depositphotos_8693142_original (1)
מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים קוסם לילדים
8 בDecember 2016

יום הולדת קריוקי

קריוקי הוא נכון להיום בין הפעילויות הנפוצות והשכיחות ביותר. פעילות קריוקי יכולה להתאים לילדים ולמבוגרים, היא אטרקטיבית עבור אירועים פרטיים ועסקיים וניתן לשלב אותה גם בימי הולדת.

קריוקי הוא נכון להיום בין הפעילויות הנפוצות והשכיחות ביותר. פעילות קריוקי יכולה להתאים לילדים ולמבוגרים, היא אטרקטיבית עבור אירועים פרטיים ועסקיים וניתן לשלב אותה גם בימי הולדת.

במסגרת יום הולדת קריוקי ישנו שיתוף פעולה בין כל האורחים ומתקיימים גם יתרונות מוזיקליים רבים. אפשר להקדיש את המופע המרכזי של יום הולדת קריוקי לשיר של חתן האירוע, או לערוך תחרות כישרונות צעירים נושאת פרסים. כל האורחים משתתפים ביום הולדת קריוקי וגם מי שלא עולה על הבמה מקבל הזדמנות לשיר.

אפשר לערוך יום הולדת קריוקי בבית, בחצר, בגינה או בחוץ. במידה ובוחרים להזמין את האורחים ליום הולדת מחוץ לבית, כדאי להיערך מראש עם הציוד המתאים. יש לדאוג בעיקר לציוד הגברה, מיקרופון ורמקולים. אפשר לבחור מקום ליום הולדת קריוקי לפי הציוד הקיים, לשכור מקום במסעדה ובית קפה או להתייעץ עם אנשי מקצוע.

איך מפיקים יום הולדת קריוקי?

בחירת מקום היא כמובן רק השלב הראשון בהפקת יום הולדת קריוקי. לאחר בחירת המקום כדאי לקבל אישורי הזמנה מהאורחים, וכך לדעת לכמה אנשים להיערך. במקביל, כדאי לבחור היטב את רשימת השירים. יום הולדת לילדים וצעירים מחייבת שימוש בשירים פשוטים וקלים. לעומת זאת, ביום הולדת למבוגרים ניתן להרחיב את היצע השירים ולבחור גם בעיבודים מיוחדים יותר.

כמו כן, פעילות קריוקי ביום הולדת לא אמורה לבוא על חשבון אוכל, כיבוד ושתייה. כדאי להעמיד שולחן ממתקים עבור הילדים הקטנים, ולדאוג גם לאוכל מזין עם ירקות ופירות. את האירוע עצמו יש לערוך במקום מקורה ובימי הקיץ להציב מאווררים. יש להביא בחשבון את המאמץ שמושקע בפעילות קריוקי על הבמה ולהחליט האם לחלק מזכרות בסיום האירוע.

מומלץ לקיים פעילות קריוקי לפני שמוציאים את העוגה. אפשר להזמין את האורחים לשעה מסוימת, להתחיל את הפעילות עם שיר של חתן האירוע ולהמשיך עם שירים לבחירה אישית של כל אורח. בנוסף, משך הפעילות צריך להיקבע מראש ובהתאם לרמת המעורבות ושיתוף הפעולה מצד האורחים. מצד שני, לא כדאי להאריך את הפעילות מעבר לרף של שעה.

Comments are closed.

Loading...