פעילות מתנפחים בחדרה
יום הולדת ג’ימבורי
2 בNovember 2016
יום הולדת לגיל הרך
6 בNovember 2016

יום הולדת יצירה

Depositphotos_41058687_l-2015

סדנאות יצירה יכולות לשדרג כל יום הולדת. המטרה של סדנאות מן הסוג הזה היא לא רק להניע את האורחים לשיתוף פעולה, אלא גם להעניק להם בסיום האירוע מזכרת נחמדה ואישית. אפשר לבחור מבין מגוון רחב של סדנאות יצירה ולהתאים אותן לקהל היעד. יש סדנאות יצירה לפעוטות, סדנאות לילדים בגילאי בתי ספר יסודיים וסדנאות לילדים בוגרים יותר. בנוסף, חלק מהסדנאות פונות למבוגרים וילדים ומאפשרות להן ליצור יחד.

יש כמה דגשים שכדאי להקפיד עליהם במהלך הפקת יום הולדת יצירה. ראשית, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהתרשם מהסוגים השונים של הסדנאות. זו הדרך היחידה לוודא שהסדנה מתאימה לקהל היעד מבחינת יכולות מוטוריות, תחומי עניין וכדומה. שנית, רצוי להחליט מראש באיזה שלב של האירוע להתחיל את הסדנה. יש ימי הולדת שמתקיימים סביב הסדנה כבר מהרגע הראשון וקבלת הפנים, לעומת אירועים שבהם שומרים את הסדנה כאטרקציה מרכזית.

כמה עולה להפיק יום הולדת יצירה?

העלות של יום הולדת יצירה נמוכה מכפי שנהוג לחשוב. משתלם יותר להזמין את האורחים להשתתף בסדנאות, מאשר להביא את כולם לפעילויות בחוץ או לאטרקציות מיוחדות. כמו כן, ההנאה מסדנאות יצירה מובטחת לא פחות מאשר בפעילויות אחרות. הפקת יום ההולדת עולה בקנה אחד עם הצרכים של הורים לילדים, היא יכולה להתאים למי שרוצה לקיים אירועים בכיתה ובבית ספר וניתן לשלב את הסדנאות גם בבית הפרטי, בחצר או בגינה.

מפיקי ימי הולדת יכולים להחליט על סדנה מתאימה ולשלב את היצירה עם פעילויות נושאות פרסים. לחילופין, יש סדנאות שנערכות באופן תחרותי. התחרות עשויה להתקיים בין הילדים, בין קבוצות או מבוגרים לצעירים. בסופו של דבר, המטרה היא לשתף כמה שיותר מוזמנים ואורחים ביצירה וכמובן לתת עדיפות לחתן יום ההולדת.

לסיכום, סדנאות יצירה נותנות מענה מקיף לשאלה איזה אטרקציות כדאי לשלב ביום ההולדת. הסדנאות מתאימות לכל סוגי ימי ההולדת ואפשר גם לבחור אותן על פי הגיל הממוצע של האורחים. בעזרת הסדנאות ניתן לשלב בין פעילות מאתגרת לבין חוויה בלתי נשכחת עם מזכרת לכל החיים.

Comments are closed.

Loading...