עוגות לימי הולדת
יום הולדת בצק סוכר
2 בNovember 2016
Depositphotos_41058687_l-2015
יום הולדת יצירה
6 בNovember 2016

יום הולדת ג’ימבורי

פעילות מתנפחים בחדרה

פעילות מתנפחים בחדרה

פעילות ג’ימבורי יכולה להתאים ליום הולדת בטווח רחב של גילאים. היתרון של יום הולדת ג’ימבורי הוא שהילדים מוציאים אנרגיה, נהנים מזמן איכות משותף אחד עם השני וגם מתנסים בפעילות אתגרית. אפשר לקיים ג’ימבורי עם תחרויות נושאות פרסים ולהזמין גם את המבוגרים להשתתף. הפעילות עצמה נערכת בהתאם לרף גבוה של בטיחות והיא מפוקחת על ידי אנשי מקצוע. מעבר לכך, יום הולדת ג’ימבורי תתאים למי שרוצה לחגוג עם מוזמנים רבים ולחסוך את הצורך בהכנות מוקדמות.

גימבורי

גימבורי

מתחמי ג’ימבורי כוללים מגוון עצום של פעילויות ומשחקים. לצד בריכות כדורים ניתן למצוא גם מגלשות, גשרי חבלים, סולמות, טרמפולינות, בתי ספוג, מתקנים מתנפחים ועוד. מתחמי ג’ימבורי מיועדים לילדים ולכן הם בטוחים לשימוש גם במסגרת של יום הולדת. חוץ מזה, אפשר להזמין את האורחים למתחם ג’ימבורי מסוים או לחילופין לשכור מתקנים מתנפחים כדי לערוך את הפעילות בבית, בחצר, בגינה או במרפסת.

איפה כדאי לערוך יום הולדת ג’ימבורי?

הורים לילדים בוחרים בדרך כלל איפה לערוך יום הולדת ג’ימבורי לפי כמות המוזמנים. אם כמות המוזמנים גדולה וההורים גרים בבית עם חצר, ניתן לשכור מתקנים מתנפחים ולתת לילדים להשתולל לכל אורך האירוע. לחילופין, בדירות קטנות או בחצרות שבהן לא ניתן לנפח מתקני ג’ימבורי עדיף להגיע עם המוזמנים למתחם סגור.

עוד שיקול חשוב להפקת יום הולדת ג’ימבורי הוא מזג האוויר. אפשר לערוך אירועי יום הולדת במתחם סגור לכל אורך השנה וללא תלות בגשם או בשמש, אך הפקת האירוע בחצר או בגינה אפשרית רק בימים ספציפיים בלבד. השאיפה היא להבטיח תנאים אידיאליים עבור הילדים ולמנוע מצב שבו הם יהיו תשושים ועייפים.

מבחינה כלכלית אין הבדל גדול בין הפקת אירוע ג’ימבורי בבית פרטי או במתחם ייעודי. עם זאת, בהפקת אירוע בבית יש גמישות גדולה יותר. מי שמזמין מתקנים מתנפחים יכול להחליט כמה מהם לשכור, באיזה מתנפחים להשתמש והאם להציב מתחם ג’ימבורי גדול או קטן. מנגד, במתחם ג’ימבורי גובים כניסה לפי מספר המשתתפים או בכל מהמקרים תוך התחשבות בגיל הממוצע של האורחים.

Comments are closed.

Loading...