יום הולדת אתגרי
2 בNovember 2016
עוגות לימי הולדת
יום הולדת בצק סוכר
2 בNovember 2016

יום הולדת בגן חיות

Depositphotos_42549539_l-2015 (1)

ילדים אוהבים חיות ואפשר להזמין אותם לימי הולדת שמתקיימים סביב הנושא הזה. כדאי לבחור היטב במקומות ששומרים על הזכויות של בעלי החיות ולהעביר לילדים מסר חינוכי נכון. אסור לעודד את הילדים להאכיל את החיות, לפגוע בהם או לצעוק עליהם. במידה והילדים מפחדים, רצוי לנצל את ההזדמנות על מנת לתת להם להתקרב לחיות לקצב שלהם. בנוסף, תמיד אפשר לערוך פעילות הסברתית סביב חיות מסוימות ולתת לילדים זמן לשאול ולהתעניין.

יום הולדת בגן חיות גם מתאים לטווח גילאים רחב. פעוטות מגיבים לחיות כבר מגיל שנתיים ואפשר להזמין גם ילדים גדולים לימי הולדת של חברים לכיתה. חוץ מזה, אורחים מבוגרים או בני משפחה שמגיעים לימי הולדת בגן חיות ייהנו לא פחות מהילדים. באירועי יום הולדת מן הסוג הזה משלבים את האטרקציה כחלק בלתי נפרד מהפעילות, ומשאירים את כל הילדים עם חוויות לכל החיים.

שיקולי תועלת ועלות בהפקת יום הולדת בגן חיות

עוד יתרון של יום הולדת בגן חיות הוא שאין צורך בהכנה מוקדמת. בניגוד לימי הולדת בבית או בחצר, הורים לילדים שחוגגים בגן חיות רק צריכים להביא איתם קצת כיבוד ושתייה. הם יכולים לקשט את המקום עם בלונים ודגלים, לחלק מזכרות לאורחים שמגיעים ולתאם סיור מסודר בתוך מתחמים מסוימים של הגן. אפשרות אחרת היא להתייעץ עם נציגי הגן עצמם, כדי לשמוע על אזורים סגורים שאליהם ניתן להביא את העוגה ולשיר שירי יום הולדת לחתן האירוע.

מבחינה כלכלית, משתלם לערוך ימי הולדת בגן חיות למספר מוזמנים גדול וקטן כאחד. באירוע מצומצם כדאי להקדיש חלק ניכר מהסיור בגן חיות ללמידה, חינוך והסברה, ובאירוע המוני יותר ניתן גם לשלב פעילויות וסדנאות יצירה. הפקת יום הולדת בגן חיות זולה מכפי שנהוג לחשוב והיא אטרקטיבית גם בהשוואה לפעילויות אחרות.

לסיכום, גן חיות הוא מקום שמאוד מתאים לאירועי יום הולדת. אפשר לראות זאת גם במונחים של עלות מול תועלת וגם בשביעות הרצון של האורחים. קהל יעד בכל הגילאים יכול ליהנות מהאירוע ולחזור הביתה עם חיוך.

Comments are closed.

Loading...