השכרת מתנפחים במחיר זול? האם יש לזה קשר לאיכות המוצר?
2 בNovember 2016
טקס, עוגה ונרות – מה האלטרנטיבות?
2 בNovember 2016

השכרת מתנפחים

ידוע לכולם שילדים יכולים ליהנות הרבה יותר בקלות מאשר מבוגרים. הם כמעט לא צריכים שום אמצעי מיוחד כדי לאפשר להם ליהנות. ילדים אוהבים מאוד לשחק בכל סוגי המשחקים, ואם צריך הם גם אוהבים מאוד להמציא לעצמם משחקים חדשים ומיוחדים שמתאימים להם מאוד. זאת מכיוון שהם יצירתיים ובעלי ראש פתוח במיוחד.

מתנפחים לימי הולדת

ידוע לכולם שילדים יכולים ליהנות הרבה יותר בקלות מאשר מבוגרים. הם כמעט לא צריכים שום אמצעי מיוחד כדי לאפשר להם ליהנות. ילדים אוהבים מאוד לשחק בכל סוגי המשחקים, ואם צריך הם גם אוהבים מאוד להמציא לעצמם משחקים חדשים ומיוחדים שמתאימים להם מאוד. זאת מכיוון שהם יצירתיים ובעלי ראש פתוח במיוחד. למען האמת, לפעמים זאת הדרך בה הילדים נהנים יותר. אם בוחרים בשבילם משחק, הם יכולים לא להתחבר אליו בכלל או למצות אותו במהירות. כאשר הם בוחרים וממציאים בעצמם את המשחק, ההנאה גוברת בהרבה. לכן, הדרך הטובה ביותר להפעיל ילדים היא לתת להם אמצעי שישדרג את המשחקים שלהם פי כמה וכמה, וכך הם יוכלו ליהנות בלי שנפריע להם או נכתיב בשבילם מה לעשות. הדרך לעשות זאת, היא על ידי השכרת מתנפחים.

Two children playing on red bouncy castle

איזה מתנפחים כדאי לבחור?

כדי לדעת איזו השכרת מתנפחים כדאי לבחור כהפעלה עבור ילדים, כדאי לדעת שככל שלילד יש יותר אפשרויות למשחק, כך הוא מתעניין בו יותר וכיף לו יותר. לילדים לא תמיד כיף להתרכז בדיוק באותו דבר לאורך זמן, ואם נאפשר להם לגוון את המשחק או לחדש אותו, זה יגרום להם הנאה גדולה. לכן כדאי לשלב כמה מתקנים מתנפחים. לדוגמא, אפשר לשלב טרמפולינה עם מגלשה, מה שיגדיל את הכיף בוודאות. אפשר גם להביא מתנפחים להשכרה שיש להם נושא או סיפור מסוים. לדוגמא, אפשר להביא מתנפחים בנושא אגדות, שיעוצבו כמו טירת ימי הביניים וכדומה, או לבחור השכרת מתנפחים בנושא ספורט. בנוסף, אפשר להביא מתקנים שיאתגרו את הילדים, כמו קיר טיפוס או מכשולים.

מתנפח מגלשה

תפעול מתנפחים

השכרת מתנפחים היא פשוטה מאוד מבחינת התפעול. מדובר על מתקנים שניתן להביא בקלות בכל רכב, גם אם הוא קטן. את המתנפחים צריך פשוט לחבר למפוח חשמלי וללחוץ על כפתור, מרגע זה הם יתנפחו ולאחר מכן יהיו זמינים למשחק.

Cute little sisters in a jumping castle

יתרונות

השכרת מתנפחים זאת אטרקציה עם יתרונות על פני מתקנים רגילים:

  • מגדילה את הכיף של הילדים
  • מאפשרת לילדים ליהנות לאורך זמן רב
  • מונעת תאונות משום שהמתנפחים רכים ובטוחים.

Comments are closed.

Loading...