השכרה של מתנפחים לימי הולדת בחיפה
27 בJanuary 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה
השכרת מתנפחים בזול
31 בJanuary 2017

השכרת מתנפחים בצפון

מתקנים מתנפחים להשכרה

מתנפחים צבעוניים

גרים באזור חיוג 04? מתכננים מסיבת יום הולדת, בר/בת מצווה או אירוע עם ילדים? השכרת מתנפחים בצפון יכולה להיות אטרקציה שהילדים לא ישכחו. אם האירוע הוא בקיץ, ניתן לשלב חלק מהמתקנים עם מים או קצף שיהפכו את החוויה למהנה הרבה יותר. ישנם מתקנים המתאימים לכך גיל, גם למבוגרים, כך שאפשר להתאים את המתקנים לגילאי המוזמנים למסיבה.

השכרת מתנפחים בצפון – מתקנים

הנה מספר דוגמאות למתקנים השונים שניתן להזמין:

  • מגלשות – הן אטרקציה פופולארית מאוד, בעיקר בחודשי הקיץ החמים. כאשר מוסיפים למגלשות מים או קצף, החגיגה הופכת לשמחה ולצוננת יותר. ישנן מגלשות בגדלים ובגבהים שונים, ואף כאלו מתוחכמות עם זוויות חדות יותר.
  • טרמפולינה – מלבד הטרמפולינה הקלאסית שילדים תמיד אוהבים, ישנן טרמפולינות בצורות שונות, כמו צורת בעלי חיים שונים, טירות, בתים וכן הלאה.
  • פעילות אתגרית – ישנם מתנפחים המשלבים סוג של הרפתקה, אתגר ופעילות ספורטיבית, בצורת מסלולי מכשולים, גשרים, מבוכים, מחילות ועוד.
  • ראלי כדורים – זהו מתקן פופולארי, בו יש שני מסלולים מתנגשים על הקרקע, אשר בסופם בריכה קטנה של מים. כל ילד נכנס לכדור שקוף ועליו להתגלגל או לרוץ בתוך הכדור ולהגיע לבריכת המים.

השכרת מתנפחים בצפון – איך זה עובד?

ישנן בצפון חברות רבות המשכירות ומפעילות מתקנים מתנפחים. חברות אלו נותנות את שירותיהם בהובלת המתקנים אל מקום האירוע, בהקמתם ובהפעלת המתנפחים. אנשי צוות מיומנים ידאגו לתפעל את כל המתקנים וידאגו בסוף האירוע לפירוק ולאיסוף.

Little girl jumping and bouncing

מספר כללי בטיחות

למתקנים מתנפחים יש תקן ובו נוהלי בטיחות והדרישות בהן חייבים לעמוד כדי למנוע פגיעות וסיכונים מיותרים. המתקנים המופעלים צריכים להיות תחת השגחה מתמדת של מבוגר או של מפעיל מקצועי. לכן, השכרת מתנפחים בצפון יש לבצע רק מחברה מקצועית ואמינה המקפידה על איכות ועל תחזוקת מתקניה ומעמידה לרשות הלקוחות צוות מפעילים מיומן ואחראי.

את כמות המתנפחים המוזמנים יש להתאים למספר המשתתפים. מקרה של יותר מדי ילדים על מעט מתקנים עלול לגרום לפציעות ולסכנת חיים. כמו כן, חשוב להתאים את המתנפחים לגיל הילדים באירוע, ולהימנע מעלייתם של מספר רב של ילדים בהפרש גילאים גדול מדי אלה מאלה על אותו מתקן.

על המתנפחים עולים רק ללא נעליים, וחשוב להיזהר מהכנסת חפצים חדים אשר עלולים לסכן את החוגגים המקפצים ולפגוע במתנפחים

Comments are closed.

Loading...