מתקנים מתנפחים להשכרה
השכרת מתנפחים בצפון
27 בJanuary 2017
מפגשי תכנון וימי הולדת
14 בJune 2017

השכרת מתנפחים בזול

מתקנים מתנפחים להשכרה

מתנפחים צבעוניים

מגוון מתנפחים להשכרה בזול עכשיו באתר המוביל למתנפחים לימי הולדת, אירועים בר ובת מצווה ואירועי חברה...

בחר את המתנפח שלך
בחר את המתנפח שלך
מתנפח מפלצת

כיום כמעט בכל אירוע בו משתתפים ילדים בגילאים שונים ניתן לראות מתקני מתנפחים מדהימים ביופיים ומרשימים בגודלם. מתקני מתנפחים מוסיפים הרבה מאוד צבע ועניין לאירוע, בין אם זו חתונה, חגיגת בר או בת מצווה, מסיבת יום הולדת או אירוע לעובדי החברה עם בני המשפחה שלהם. את המתקנים יש להזמין מחברה מקצועית ומנוסה שמציעה מגוון עצום של מתנפחים בשלל גדלים וגוונים, כאשר כדי להוזיל עלויות ניתן לשקול השכרת מתקנים שניתן להוביל ברכב פרטי ולתפעל לבד, לאחר הדרכה קצרה, כמובן.

מתנפחים אתגרי

מתנפחים אתגרי


מתנפח סירה בזול

מתנפח סירה בזול

בנוסף, קיימת אפשרות של השכרת מתנפחים בזול מחברה המציעה מגוון רחב של מתקנים, מאחר שישנם מתנפחים שמחירם זול יותר בהשוואה לאחרים. לדוגמה, מתקנים בסיסיים כמו מתקן עם מקפצה או מתקן בסיסי לילדים עם מגלשה אחת. מתנפחים רטובים או מתקנים גדולים ומורכבים כמו מסלולי מכשולים לרוב מושכרים במחיר גבוה יותר, כיוון שעלותם גבוהה וגם התקנתם מורכבת וארוכה יותר.

מתנפחים

מתנפחים

מתקנים מתנפחים להשכרה

איך ניתן להוזיל את עלות השכרת המתנפחים?

מאחר שקיימת תחרות בין החברות המציעות מתקני מתנפחים להשכרה, ניתן לנצל זאת ולערוך סקר שוק מקיף וגם לנסות ולהתמקח מעט על המחיר. לרוב, המחיר של השכרת מתנפחים אינו גבוה, וכל אחד יכול לעמוד בהוצאה זו כדי לשדרג את המסיבה ואת האירוע שלו. עם זאת, אם אתם מחפשים דרך בטוחה כדי להזמין שירותי השכרת מתנפחים בזול, תוכלו לפנות לחברה המציעה מתקנים לתפעול עצמי. כך, תוכלו להגיע לחברה עם רכבכם הפרטי, לבחור את המתקן או את המתקנים בהם אתם מעוניינים לאירוע שאתם מפיקים, לקבל הדרכה קצרה כיצד לנפח את המתקן באוויר ואיך לתפעל אותו נכונה כדי לשמור על ביטחון הילדים ולהימנע מפציעות וחבלות מיותרות.

מתנפחים

מתנפחים

השוואת מחירים

באמצעות סקר השוואת מחירים בין חברות המציעות מתקני מתנפחים להשכרה, תוכלו לחסוך עלויות רבות. בדיוק כפי שאתם עורכים סקר שוק לפני רכישת מוצר חשמלי או רהיט לבית, כך עליכם לפעול גם בעת השכרת מתנפחים, ותוכלו להוזיל את העלויות של הפקת האירוע. עם זאת, אין למהר ולבחור בחברה המציעה מתנפחים במחיר הזול ביותר, מאחר שיש לבדוק כי המתקנים בטוחים לשימוש ובאיכות גבוהה. כמו כן, יש לבחור מתקנים בהתאם לגילאי הילדים ולכמות שלהם, ובהתאמה לגודל החצר.

מתנפח מגלשה

מתנפח מגלשה

מגוון מתנפחים בזול - הפורטל היחיד שכולל את כל המתנפחים במקום אחד! אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם להצעת מחיר מושלמת בעבור השכרת מתנפחים ליום הולדת ,בר או בת מצווה או כל אירוע אחר

ג'ימבורי לילדים בזמן שהמבוגרים הנערים והילדים על המתנפחים
ג'ימבורי לילדים בזמן שהמבוגרים הנערים והילדים על המתנפחים
מתנפח טירה גדול בזול - עכשיו במבצע

Comments are closed.

Loading...