השיר הופ הופ טרללה גדלתי בשנה ועוד המון שירים לימי הולדת

Depositphotos_7799558_l-2015
הפעלות לימי הולדת – מה האלטרנטיבות היום ?
2 בNovember 2016
השכרת מתנפחים במחיר זול? האם יש לזה קשר לאיכות המוצר?
2 בNovember 2016

השיר הופ הופ טרללה גדלתי בשנה ועוד המון שירים לימי הולדת

השיר "גדלתי בשנה" הוא חלק מרפרטואר עצום של שירי יום הולדת. השירים מתאימים לכל סוגי האירועים ואפשר לשלב אותם גם בימי הולדת של מבוגרים. היתרון של שירים מן הסוג הזה הוא שכולם מכירים אותם, גם אורחים בגיל הזהב. חוץ מזה, המילים נוטות לחזור על עצמן וזאת על מנת להבטיח את השתתפות האורחים והמוזמנים. זו הסיבה בגללה בשיר "גדלתי בשנה" יש בעיקר את המשפט "יום הולדת יום הולדת הנה בא" וכמובן את "הופ הופ טרללה גדלתי בשנה".

השיר “גדלתי בשנה” הוא חלק מרפרטואר עצום של שירי יום הולדת. השירים מתאימים לכל סוגי האירועים ואפשר לשלב אותם גם בימי הולדת של מבוגרים. היתרון של שירים מן הסוג הזה הוא שכולם מכירים אותם, גם אורחים בגיל הזהב. חוץ מזה, המילים נוטות לחזור על עצמן וזאת על מנת להבטיח את השתתפות האורחים והמוזמנים. זו הסיבה בגללה בשיר “גדלתי בשנה” יש בעיקר את המשפט “יום הולדת יום הולדת הנה בא” וכמובן את “הופ הופ טרללה גדלתי בשנה”.

רוב שירי יום ההולדת הם בלחן עממי שלא ברור המקור שלו. כך גם בשיר “בידיים הך הך הך”, שבו המשפטים “יום הולדת יום הולדת השמחה לילדים, יום הולדת יום הולדת הבא נצא בריקודים”. לצורך השוואה, בשיר “היום יום הולדת” יש גם כן רק מספר מצומצם של משפטים, אך הלחן אחר לחלוטין ולכן גם האופי של השיר משתנה.

בשיר “תרו תרועה” אפשר לשלב משחקים ובעיקר להזמין ילדים ופעוטות להשתתף בשירה. השיר עצמו פשוט והוא בנוי מהמילים “תרו תרועה, תרו תרועה, יום הולדת, יום הולדת הנה בא” בלבד. לחילופין, שיר שבו יש כמות גדולה יותר של משפטים שונים הוא “יום הולדת” מאת ו’ גלבוע, שבו שרים “מה נעים ומה נחמד שכל בן וכל בת לא נולדו ביום אחד רק ביום הולדת”.

איך בוחרים שירים לימי הולדת?

השירים ברשימה ידועים כאמור לכל מי שהשתתף אי פעם באירוע מן הסוג הזה. הסוד הוא לשלב את השירים בתזמון נכון במהלך האירוע, כמו למשל כאשר מוציאים את העוגה, מקבלים את פני חתן יום ההולדת או מעוניינים לרכז את כל המוזמנים סביב פעילות משותפת.

בחירת השירים גם יכולה להתבצע על פי הטעם האישי. כדאי להיכנס לאתרי האינטרנט שמראים את מילות השירים ולהיעזר בתגובות של פורומים, רשתות חברתיות וכדומה. בחירת השירים צריכה להיות חלק בלתי נפרד מההיערכות לאירוע ומומלץ להקדיש לה זמן. כך משדרגים את המסיבה ומכניסים את כולם לקצב הרצוי.

Comments are closed.

Loading...