הפעלה לימי הולדת של בנים
2 בNovember 2016
השיר הופ הופ טרללה גדלתי בשנה ועוד המון שירים לימי הולדת
2 בNovember 2016

הפעלות לימי הולדת – מה האלטרנטיבות היום ?

Depositphotos_7799558_l-2015

יום הולדת הוא אחד הימים הכי חשובים בשנה עבור כמעט כל בן אדם, בטח כאשר מדובר על ילדים. ילדים מתייחסים מאוד ברצינות ליום ההולדת שלהם. הם מצפים מאתנו לדאוג למסיבה בלתי נשכחת עבורם. ה רוצים להזמין את כל החברים שלהם לחגוג איתם ביחד, כדי שכולם ייהנו מאוד. כיום, אנחנו ההורים כבר לא צריכים לדאוג בנוגע להכנות ליום ההולדת. ישנן כמה הפעלות לימי הולדת שתמיד יימצאו חן בעיניי הילדים. לא צריך לדאוג אם הילדים ייהנו או לא. פשוט בוחרים הפעלה על ידי התייעצות עם חברים או בכל דרך אחרת. חשוב שיום ההולדת יהיה מעניין בעבור הילד, ושיהיה מרוצה מהמסיבה ככל האפשר.

קביעת תאריך ליום הולדת

כאשר מדברים על הפעלות לימי הולדת אחד הדברים הכי חשובים לדאוג להם ולקבוע מראש, הוא תאריך שבו תיערך המסיבה. התאריך צריך להיות כמובן קרוב ככל האפשר ליום ההולדת עצמו של הילד. מעבר לכך יש עוד שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כאשר קובעים את התאריך. הדבר הראשון שצריך לבדוק, הוא האם ילד אחר מהכיתה כבר חוגג באותו יום את יום הולדתו. זה האינטרס שלנו ששני הילדים יהיו מרוצים. צריך לקבוע עם המורה שלא יהיו מבחנים יום אחרי יום ההולדת, כדי לאפשר לכל הילדים להגיע למסיבה וגם ללמוד כראוי. אם מדובר על מסיבה במקום פתוח, צריך לקחת בחשבון את מזג האוויר. ימי שבת עלולים להיות בעיתיים עבור מסיבות יום הולדת. לעיתים יש ילדים ממשפחות דתיות, או ילדים שלא פנויים בשבת כי הם נוסעים עם המשפחה.

את מי מזמינים?

ימי הולדת הם אירוע שכל אחד מחברי הכיתה ירצה להגיע אליו. לעיתים הילד לא רוצה להזמין את כולם, אלא רק את החברים הטובים. כדאי לשקול את העניין, כי מדובר על סיור רגיש שעלול ליצור בלגן, בטח כאשר ילדים רוצים להגיע לאירועים כאלה היום כי יש בהם הפעלות לימי הולדת.

סוגי הפעלות לימי הולדת:

  • גיל 2-5, הפעלות בלונים, פיראטים, ג’ימבורי
  • גיל 6-10, יום הולדת עם חיות, יום הולדת הישרדות, יצירה ואמנות
  • גיל 11 ומעלה, לייזר טאג, מסיבת בריכה, יום הולדת מדע

Comments are closed.

Loading...