הפעלה ליום הולדת שנתיים
2 בNovember 2016
הפעלה לימי הולדת של בנים
2 בNovember 2016

הפעלה לימי הולדת של בנות

depositphotos_5910740_l-2015

בנות שרוצות לחגוג יום הולדת עם החברים לכיתה ולספסל הלימודים יכולות לעשות את זה בדרכים שונות. התפקיד של ההורים הוא כמובן למצוא את הפעילות המושלמת עבור ילדת יום ההולדת, אך הם לא חייבים לקבל את ההחלטה לבדם. כדאי לשתף את הילדה בתהליך קבלת ההחלטות ולשאול אותה על תחומי עניין ספציפיים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל הבנות מתעניינות באותם נושאים ולכן חשוב לשמור על גמישות.

יום הולדת נסיכות

יום הולדת נסיכות

הפעלה לימי הולדת של בנות תלויה בגיל הממוצע של האורחים והמוזמנים. אם מדובר על ימי הולדת לפעוטות, רצוי לוותר על פעילות גופנית מאתגרת או על תחרויות מורכבות. לעומת זאת, בגילאי 6 ומעלה דווקא אפשר לשדרג את האירוע בעזרת הפעלות מיוחדות מן הסוג הזה. כדאי גם למצוא פעילויות יצירה מעניינות, להשמיע מוזיקה קצבית ולא לשכוח לדאוג לשתייה וממתקים.

יש הרבה סוגים של הפעלות שמתאימות גם לבנים וגם לבנות. ההפעלות המומלצות כוללות מופעים של קוסמים, להטוטנים וליצנים, מופעי סטנד אפ מיוחדים לילדים ופעילויות עם חיות. יש פעילויות עם גיבורי על, כוכבי סדרות וסרטים והפעלות עם דוכני מזון. ילדים בגילאי בית ספר יסודי גם יכולים לחגוג יום הולדת במסיבת קצף, במסיבת תחפושות ובמסיבות ריקודים.

איך נראית הפעלה מקצועית?

פתרון לא פחות טוב הוא להזמין שירות מקצועי עבור הפעלה לימי הולדת של בנות. בשירות כזה מעבירים את האחריות לידיים של חברה מקצועית, שמכירה את תחום ימי ההולדת וגם מסוגלת למצוא אטרקציה מיוחדת. הפעלה מקצועית תהיה ברמה גבוהה יותר מכל אטרקציה אחרת, היא תחסוך זמן עבור ההורים ובמקרים מסוימים גם תמנע בזבוז של הוצאות מיותרות.

בנות יודעות להציב רף גבוה כשהן רוצות לחגוג ימי הולדת וכדאי לקחת את זה בחשבון. כדאי להורים להיעזר בניסיון העבר ולנסות להיזכר איך נראו ימי הולדת קודמים ומוצלחים. בנוסף, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי לקבל רעיונות ולשאוב השראה. היערכות מוקדמת מספר שבועות לפני התאריך הנקוב תוכיח את עצמה ותהפוך כל אירוע למסיבה בלתי נשכחת עבור כל המוזמנים, האורחים והמשפחה.

צמר גפן מתוק

צמר גפן מתוק

Comments are closed.

Loading...