הפעלה ליום הולדת 7
2 בNovember 2016
הפעלה ליום הולדת שנה
2 בNovember 2016

הפעלה ליום הולדת 8

Depositphotos_25143361_m-2015

ילדים בגיל 8 אוהבים לחגוג יום הולדת עם החברים לכיתה ועם המשפחה המורחבת. בגיל הזה הם יודעים היטב איך הם רוצים שיום ההולדת תיראה, גם מבחינת פעילויות ואטרקציות וגם מבחינת רשימת המוזמנים. מבחינת ההורים, המשמעות היא שיש צורך במעורבות מוקדמת ויסודית של הילד. אין טעם לקבל החלטות במקומו וכדאי להתייעץ איתו גם לגבי בחירת הפעלות ואטרקציות.

יום הולדת בנות גיל 8

יום הולדת בנות גיל 8

יחד עם זאת, התפקיד של ההורים הוא לקבוע את המסגרת של האירוע. הם יכולים להחליט האם לקיים יום הולדת בבית, בחצר, במרפסת או בגינה. אפשרות אחרת היא לחגוג יום הולדת במקום אחר כמו ג’ימבורי, בריכה ציבורית, פארק, גן שעשועים וכן הלאה. כל בחירה משנה לחלוטין את הפעילויות הרלוונטיות עבור יום ההולדת והיא משפיעה גם על מסגרת התקציב.

אפשר לערוך הפעלה מרכזית עם סטנד אפ לילדים או להזמין פעילות אתגרית. כדאי להשאיר זמן למסיבה עם מוזיקה מתאימה, או לבקש מהילדים להגיע למסיבת תחפושת. גם יום הולדת בכיכוב דמויות מוכרות מסרטים, סדרות ומשחקי מחשב יכולה להתאים לגיל 8 ולחברים של הילד.

יום הולדת עם ליצן למי שחוגג גיל 8

יום הולדת עם ליצן למי שחוגג גיל 8

הפעלה למבוגרים ולילדים

הפעלה ליום הולדת 8 יכולה להתאים גם למבוגרים וגם לילדים. הסוד הוא למצוא פעילות מעניינת שבה האורחים ירצו להשתתף גם בלי שיחייבו אותם. פעילות כזו כוללת למשל סדנאות יצירה והפקה, מופע של קוסם או ליצן, קרקס עם להטוטנים וחיות ותחרויות נושאות פרסים על מתקנים מתנפחים. ילדים בגיל 8 יכולים לעשות כמעט כל פעילות גופנית וגם יש להם הרבה אנרגיה, אז חבל לוותר על ההזדמנות וכדאי לשלב את הסוג הזה של האטרקציות גם בימי הולדת.

הפעלה למבוגרים ולילדים לא חייבת להיות יקרה. הורים שרוצים להפיק אירוע מוצלח צריכים להתייעץ עם נציגי חברות מקצועיות ולבדוק מה בדיוק משפיע על המחיר. בדרך כלל הם יגלו שניתן לחסוך בהוצאות באמצעות הזמנת הפעלה ליום הולדת 8 בצורה מרוכזת. חברה שמציעה את השירות יכולה להמליץ להורים על פעילות מתאימה, לחשוף אותם לאפשרויות חדשות ולהראות להם כיצד כל פעילות משתלבת עם רשימת המוזמנים והגיל הממוצע.

ימי הולדת - מפעילים לגיל 8

ימי הולדת – מפעילים לגיל 8

Comments are closed.

Loading...