יום הולדת קריוקי לילדים

Depositphotos_8693142_original (1)
מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים קוסם לילדים
8 בDecember 2016
יתרונות השכרת מתנפחים
12 בJanuary 2017

יום הולדת קריוקי לילדים

Depositphotos_8500532_original

מסיבות קריוקי נחשבות לכיף לא נורמלי למבוגרים ולילדים. מי מאיתנו איננו אוהב לעמוד על במה, להיות מרכז המסיבה, לשיר (ולזייף J) במלוא גרון? אולם, ברור לגמרי, כי מסיבות וערבי קריוקי המיועדים למבוגרים (כמסיבת יום הולדת, יום גיבוש ארגוני וכד’) שונות בתכלית השינוי ממסיבות יום הולדת קריוקי של ילדים, ולא רק בגלל שמדובר בילדים.

אי-שם מעבר לקשת (אופססס, הילדים כבר לא מרוכזים)

ראשית, מסיבת יום הולדת של ילדים תמיד הינה אינטנסיבית יותר ודורשת מפעילים מקצועיים (במקרה שלנו, מפעיל קריוקי לילדים), אשר יידעו להיות עם אצבע על הדופן ולחוש בחוסר סבלנות ואובדן הריכוז של המוזמנים הצעירים. ככל שהילדים המשתתפים במסיבה צעירים יותר, כך סבלנותם קצרה יותר ונדרשת מומחיות גדולה יותר לרתק אותם ולגרום להם להיות מרוכזים בפעילות המתבצעת.

השפן הקטן שכח את מילות השיר…

שנית, ילדים נוטים לחוש חוסר ביטחון ומבוכה, במיוחד כאשר מדובר בפעילויות אותן לא חוו ואליהן לא נחשפו בעבר. כל מי שניסה לחסוך את מחיר עלותו של מפעיל מקצועי (ליצן, קוסם או מפעיל קריוקי לילדים) יוכל להעיד, כי שבירת הקרח של הביישנים שבין המוזמנים הינו תהליך קשה ומתיש, שאין לו כל ערובה שיצליח, גם לאחר שהמבוגר המפעיל כבר מותש לגמרי. ילדים פשוט חושבים ומתנהגים אחרת ממבוגרים. J

אני עומדת במעגל ומביטה סביבי

שלישית, חתן או כלת המסיבה נוטים לחוש זנוחים במקצת, כאשר הזרקורים במסיבת יום ההולדת שלהם-עצמם, נודדים מהם לפרק זמן שנחשב בעיניהם ל”ארוך”. עבורנו, כמבוגרים, ייתכן שמדובר ב”עשר דקות בלבד”, אבל לילדים ישנה תפישת-זמן שונה במקצת. עבור חתן/כלת המסיבה, מדובר בפרק זמן בהם הם יספיקו ללכת הצידה, לבכות שלוש פעמים, להתחרט על כך שערכו את המסיבה, ועוד יישאר להם גם זמן מספיק לגרום להוריהם לחוש אשמים ולהתחרט על כל רעיון המסיבה J. מפעיל קריוקי לילדים מנוסה יידע לאזן את תשומת הלב הרצויה בין חתן/כלת ים ההולדת לבין המוזמנים, אם על ידי הזמנה של הילדים לשיר להם שירים מחמיאים ואם על ידי מתן הזכות לבחור חלק מהשירים שיושרו על ידי הילדים המוזמנים.

מאחורי ההר, אחת, שתיים, שלוש

רביעית, בחירת השירים למסיבת יום הולדת קריוקי לילדים שונה לגמרי מזו של ערב/מסיבת קריוקי למבוגרים. בחירה כזו מחייבת בחירת שירים קלים לביצוע, בגרסאות מוכרות ונפוצות ובעיבודים המוכרים לילדים (לפחות לרובם), שכן במידה ולא, הם יאבדו מהר מאד את יכולת הקשב והריכוז שלהם, “יתפזרו” (לא רק מבחינת קשב, אלא פיזית) והמסיבה תהפוך באופן מהיר לכישלון חרוץ. קשה הרבה יותר לאסוף אותם שוב, לאחר שהתפזרו, מאשר מלכתחילה לא לאבד אותם, מאחר וילדים רק לעיתים רחוקות נותנים צ’אנס שני לפעילות שלא הצליחה לרתק אותם בהזדמנות הראשונה. אם יש מקום בו האמירה “אין לך הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני טוב” נכונה במלואה, מסיבות יום הולדת לילדים היא מקום זה.

Comments are closed.

Loading...