איזה משחקים מתאימים לימי הולדת לילדים

איך בוחרים עוגת יום הולדת?
12 בJanuary 2017
depositphotos_5910740_l-2015
איזה סוגי אטרקציות יש בברית מילה
12 בJanuary 2017

איזה משחקים מתאימים לימי הולדת לילדים

ימי ההולדת של ילדיכם הם תמיד חוויה מיוחדת, בה אתם יכולים להיזכר ביום שבו הם הגיעו לאוויר העולם. הורים רבים מציינים את יום ההולדת של ילדיהם במסיבה שכל כולה סובבת סביבם ובה הם יכולים לחגוג עם חברים ועם המשפחה. כאשר מתכננים מסיבה שכזו, חשוב לדאוג שיהיו פעילויות ומשחקים לימי הולדת לילדים שיבדרו את הילדים, כך שלא ישתעממו. כולנו יודעים עד כמה ילדים הם פעילים, וכדי לבדר אותם אפשר לארגן משחקים בהם כולם יוכלו לקחת חלק, ליהנות, לצחוק ולחגוג.

משחקים לימי הולדת לילדים

כאשר אתם מארגנים מסיבת יום הולדת לילדיכם, הכניסו גם אותם לדיון ושאלו אותם מה הם רוצים שיהיה בה. הציעו להם את המשחקים מטה ואפשרו להם לבחור את מה שנשמע הכי כיף עבורם ויתאים להם ולחבריהם.

משחקי דמיון

לילדים יש דמיון עשיר ולאפשר להם להשתמש בו יכול להיות רעיון נפלא למשחקי יום הולדת חיחדים. אתם יכולים להכין או לשכור תחפושות לפי נושא: סרט מצויר, גיבור על וכל דבר אחר שילדיכם אוהבים. הילדים יוכלו להתלבש לפי הדמויות השונות, לשחק ביניהם ולפתח סיפור שלם לפי דמיונם או לפי קווים כלליים שתתנו להם.

כיסאות מוסיקליים

המשחק הקלאסי הזה לעולם אינו נמאס. כדי לארגן אותו, כל שעליכם לעשות הוא לסדר כסאות כמספר הילדים החוגגים, להחסיר כסא אחד ולבחור מנגינות קצביות האהובות על הילדים. בעת המשחק, הפעילו את המנגינה ועצרו אותה בנקודה מסוימת. בשלב זה יתפוס כל אחד מהילדים כסא פנוי. הילד שיוותר ללא כיסא יצא מהמשחק ויחד איתו אחד מהכיסאות. המשיכו כך עד שיישאר כיסא אחד ושני ילדים שמתחרים עליו, עד שילד הזריז ביותר ינצח.

נר בבקבוק

עוד אחד מהמשחקים הקלאסיים והאהובים ביותר. כדי לארגן אותו, קשרו חוטים סביב נרות ואת הנרות סביב מתני הילדים. העמידו בקבוקים על הרצפה ואמרו לכל ילד להכניס את הנר לבקבוק. הראשון שיצליח לעשות זאת הוא המנצח.

תפוח אדמה בכפית

במשחק הסבלנות הזה לא המהירים הם המנצחים, אלא המתמידים. הכניסו כפות לפי הילדים והניחו עליה תפוח אדמה קטן או כדור. סמנו קו סיום ואמרו לילדים לצאת בו זמנית. הראשון שיגיע לקו הסיום בלי להפיל את תכולת הכף הוא המנצח.

פרסים

אף תחרות אינה שלמה בלי פרסים, ומומלץ להכין כמות פרסים קטנים ומשמחים לפחות כמספר הילדים. זה יהפוך את מסיבת יום ההולדת למהנה במיוחד, יחד עם משחקים שכל ילד אוהב.

Comments are closed.

Loading...