רוב הילדים אוהבים מופעים של קוסמים וגם המבוגרים נהנים מהם. קוסם מוכשר ומקצועי מחזיק באמתחתו מגוון קסמים מדליקים, וניתן להזמין את המופע כאטרקציה מרכזית לחגיגית יום הולדת.

יש קוסם לימי הולדת המציעים סדנת קסמים בשילוב מופע קצר או ארוך, כאשר חשוב לדעת כי יש הבדל בין מופע קסמים למופע של אמן חושים. הקוסם מגיע עם כל הציוד הנדרש למופע, ואם מזמינים את הקוסם כאטרקציה המרכזית לחגיגת יום ההולדת אפשר להזמין מופע ארוך הכולל להטוטים וקסמים שונים כבר בקבלת הפנים של האירוע.

כאשר כל האורחים נמצאים ניתן להתחיל במופע קסמים מדליק ומלהיב להנאת הילדים, קרובי המשפחה ושאר המשתתפים באירוע.

 קוסם ליום הולדת – מופע קוסם לימי הולדת לגילאים שונים

מופע קוסם לימי הולדת אינו מתאים בהכרח לכל מסיבת יום הולדת – יש קוסמים המציעים מופע עדכני ומלהיב המתאים לילדים קטנים, אחרים מציעים קסמים מורכבים יותר ומופע דינמי וקצבי המתאים לילדים הגדולים.

לכן, לפני שממהרים להזמין מופע קסמים למסיבת יום הולדת, מומלץ לקרוא אודות הקוסם ולבדוק אילו מופעים הוא מציע ולאיזו שכבת גילאים. בנוסף, כדאי לשוחח עם לקוחות ממליצים או לבקש המלצות מהסביבה הקרובה על קוסם מקצועי ומוכשר.

במידת האפשר כדאי לצפות בקליפים שהקוסם מפרסם באתר שלו, או לחפש ביוטיוב קליפים שהעלה, כדי להתרשם מאיכות המופע וממידת התאמתו למסיבת יום ההולדת שאתם מתכננים לילד שלכם.

כמו כן, חשוב לשוחח עם הקוסם לפני הזמנת המופע כדי לבדוק האם ניתן לערוך את מופע הקסמים בבית או שהוא זקוק למרחב גדול ופתוח, לדוגמה מופע קסמים בגינה או בחצר. בחורף נהוג לערוך את המופע בבית הלקוח בגלל מזג האוויר הקר והגשום, אך בקיץ ניתן להפיק את חגיגת יום ההולדת בחוץ וליהנות מאוויר צח.

ברוב המקרים קוסם לימי הולדת מגיע עם מערכות הגברה, תאורה ושמע, והוא זקוק לחיבור לחשמל. יש לוודא את הנושא בעת הזמנת מופע קסמים כדי להכין את התשתיות הנדרשות למופע וכדי להימנע מאכזבה לילדים.

ראוי לציין כי ישנם קוסמים המציעים מספר מופעים מדליקים לשכבות גיל שונות, וישנם קוסמים המציעים מופע קסמים משולב להטוטים, אמנות חושים, סדנאות מעניינות ומיוחדות ועוד.

Filter by age:
Filter by Area:

0 Like 

Testing

testing for Demo buiz card

Age : 0-2
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

1 Like 

Test

Test

Age : 4-5
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

0 Like 

Update

testng update fuction

Age : 3-3
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

2 Like 

Sa

Testng Upload Gallery

Age : 3-4
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

4 Like 

Gift Card

qwerty

Age : 0-0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

16 Like 

Test Business Card 7

מיד – אך ממש אינו פשוט להגשמהתמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמהתמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמהתמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמ

Age : 1-5
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4.60 out of 5)
Loading...

8 Like 

Test Business Card

תמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמהתמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמהתמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמהתמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמ

Age : 5-0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

10 Like 

ולא רגילה ולא משנה מהו הגי

ולא רגילה ולא משנה מהו הגיולא רגילה ולא משנה מהו הגיולא רגילה ולא משנה מהו הגיולא רגילה ולא משנה מהו הגי ולא רגילה ולא משנה מהו הגי ולא רגילה ולא משנה מהו הגי

Age : 1-2
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

3 Like 

hello world again

תמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמהתמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמהתמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמהתמיד – אך ממש אינו פשוט להגשמה

Age : 1-3
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...

4 Like 

one cards here

יום הולדת לילדים הוא חגיגה שיכולה להיות נחמדת, אך גם כזו שכרוכה בלא מעט כאבי ראש מצידם של המארגנים – אלו הם ההורים, כמובן. הם נדרשים לקבל שלל החלטות בדרך לארגון המושלם של יום ההולדת: בחירה של מקום, ארגון פעילויות, מציאת ספקים וכן הלאה. בכל אלה, הרצון להציע לילדים עולם ומלואו בעלויות מינימליות יחסית,

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...
2 בNovember 2016

קוסמים ליום הולדת

ילדים ומבוגרים בכל הגילאים אוהבים לראות מופע קסמים. אין מישהו שיכול להישאר אדיש לקוסם שמצליח לקרוא מחשבות ולעשות את הבלתי אפשרי. חוץ מזה, קוסמים יכולים לשדרג אירועי יום הולדת ולהפוך אותם לחוויה מוצלחת במיוחד. הקוסמים יודעים לבחור טריקים שמתאימים לאירוע ולקהל היעד. הם משתפים את המוזמנים ומדגימים את הקסמים מול קהל חי. קוסמים ליום הולדת נחשבים אטרקציה יוצאת מגדר הרגיל, בעיקר עבור מי שרוצה לחגוג יחד עם חברים ובני משפחה.
2 בNovember 2016

קוסם ליום הולדת או ליצן?

בחירה בין קוסם או ליצן יכולה לקבוע את האופי של יום ההולדת. המטרה היא כמובן למצוא אטרקציה מושלמת שהאורחים יזכרו עוד הרבה זמן אחרי שהאירוע יסתיים, אבל מסתבר שהדילמה קשה מכפי שנהוג לחשוב. לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות אחרים וכדאי לקחת בחשבון את התמונה המלאה לפני שמקבלים החלטה.
18 בSeptember 2016

מופעי קסמים ליום הולדת

לפני עשרים ושלושים שנה, קוסמים היו הכוכבים של ימי הולדת. לא היה בית שארגן יום הולדת לילדים ולא הזמין קוסם. כזה שמסוגל להוציא שפנים מהכובע, צעיפים מהשרוול, ציפורים מתוך מגבת קטנה וכמובן קסמי קלפים והיעלמויות שונות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading...