להטוטנים ולוליינים

השוואה בין להטוטנים ולוליינים יכולה לעזור לכל מי שמחפש אטרקציות לאירועים. יש מופעים שבהם להטוטנים עולים על הבמה לבד, לעומת מופעי קרקס שבהם שיתוף הפעולה עם לוליינים כולל גם הצטרפות של ליצנים, קוסמים, חיות, מתעמלים אומנותיים ועוד. יחד עם זאת, מי שלא בקיא בתחום הפעילות הבידורית לא תמיד מזהה את ההבדלים בין להטוטנים או לוליינים.

ההבדל העיקרי בין להטוטנים ולוליינים הוא באמצעים שבהם הם משתמשים. להטוטנים נוטים להשתמש באביזרים מיוחדים ויש להם ארגז כלים מגוון, בעוד לוליינים מבצעים את רוב הטריקים בעצמם. ההבדל הזה משפיע כמובן על אופי המופע, אך הוא פחות קריטי ממה שנהוג לחשוב.

יש להטוטנים שיכולים לבצע מופעים מדהימים עם מספר מצומצם של אביזרים חיצוניים, לעומת לוליינים שמתקשים לגייס את תשומת הלב של הקהל והצופים. בסופו של דבר, הצלחת המופע של להטוטנים או לוליינים תלויה בעיקר בניסיון וברמת המקצועיות שלהם. אלו השיקולים שכדאי להתייחס אליהם כאשר בוחרים מופעים לימי הולדת, או כשמעוניינים לשלב אטרקציות מיוחדות באירועים חברתיים, פרטיים או ציבוריים.

נקודות דמיון בין להטוטנים או לוליינים

יש גם הרבה מאפיינים משותפים בקרב להטוטנים או לוליינים. שניהם משתתפים במופעי קרקס, עוברים תהליך ארוך של הכשרה ונדרשים להפעיל אמצעי בטיחות יוצאים מגדר הרגיל כדי למנוע תאונות. עליהם לצבור ניסיון של שנים רבות כדי להצטרף למופעים קיימים והם חייבים להכיר גם פעלולים מסוכנים. חוץ מזה, להטוטנים או לוליינים יכולים להופיע באירועי יום הולדת ולקיים מופעי יחיד בהתאם לציפיות של קהל היעד.

נקודות דמיון מסוימות בין להטוטנים ולוליינים אפשר לזהות בבגדים שאותם הם לובשים. שניהם משתמשים בבגדים צבעוניים, באיפור ובאביזרים מיוחדים כדי להבליט חלקים ספציפיים בגוף. מצד שני, לוליינים יעדיפו להשתמש בבגדים צמודים כדי לשפר את האחיזה והבטיחות, בעוד להטוטנים ייהנו מגמישות גדולה יותר.

לסיכום, נקודות השוני והדמיון בין להטוטנים ולוליינים רלוונטיים עבור מי שרוצה להפיק מופע קרקס או להזמין אטרקציה לימי הולדת ואירועים. בשני המקרים מדובר על אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שמבטיחים חוויה בלתי נשכחת לקהל הצופים.

12 בSeptember 2017

בלונים לאירועים

אירועים הם דבר שדורש המון הכנות והשקעה. לא ניתן היום לערוך אירוע איכותי ללא השקעה מצד המארגנים והבטחה כי האירוע יהיה כמה שיותר יפה. אנחנו צריכים […]
2 בNovember 2016

קרקס ליום הולדת

קרקס משלב את כל היתרונות של הזמנת ליצן וקוסם ליום הולדת. במקום להתפשר רק על אטרקציה אחת, אפשר להפוך את החצר של הבית לקרקס ולהדהים את האורחים. הקרקס מתאים לימי הולדת של ילדים בכל הגילאים וגם לפעוטות. ניתן להזמין אותו לאירועים שמתקיימים בתוך מקומות סגורים, בפארקים ציבוריים, בבתים פרטיים ובדירות. הפעילויות בקרקס נבחרות בתיאום מראש והן מיועדות באופן ספציפי לטעם האישי של בעל האירוע.
2 בNovember 2016
Depositphotos_13358478_l-2015

להטוטן לימי הולדת – זהירות! לא לנסות את זה בבית

הזמנת להטוטן יכולה להיות אטרקציה נהדרת עבור ימי הולדת. להטוטן מכיר מגוון רחב של תרגילים ופעלולים, הוא מתאים את המופע לאופי של קהל היעד ואפשר לשלב את הפעילויות שלו גם באירועים פרטיים. חוץ מזה, כדאי לשקול הזמנת להטוטן גם לימי הולדת של מבוגרים ולא רק לאירועי ילדים או פעוטות. קשה להישאר אדיש לפעלולים של הלהטוטן ויש הרבה אנשים שמתלהבים לראות אותו מקרוב.
Loading...