מפעילים ליום הולדת

יום הולדת הוא אחד הימים הכי חשובים בשנה עבור כמעט כל בן אדם, בטח כאשר מדובר על ילדים. ילדים מתייחסים מאוד ברצינות ליום ההולדת שלהם.

הם מצפים מאתנו לדאוג למסיבה בלתי נשכחת עבורם. הם רוצים להזמין את כל החברים שלהם לחגוג איתם ביחד, כדי שכולם ייהנו מאוד. כיום, אנחנו ההורים כבר לא צריכים לדאוג בנוגע להכנות ליום ההולדת.

ישנן כמה הפעלות של מפעילים ליום הולדת שתמיד יימצאו חן בעיניי הילדים. לא צריך לדאוג אם הילדים ייהנו או לא. פשוט בוחרים מפעילים ליום הולדת על ידי התייעצות עם חברים או בכל דרך אחרת.

חשוב שיום ההולדת יהיה מעניין בעבור הילד, ושיהיה מרוצה מהמסיבה ככל האפשר.

קביעת תאריך ליום הולדת

כאשר בוחרים מפעילים ליום ההולדת אחד הדברים הכי חשובים לדאוג להם ולקבוע מראש, הוא תאריך שבו תיערך המסיבה. התאריך צריך להיות כמובן קרוב ככל האפשר ליום ההולדת עצמו של הילד.

מעבר לכך יש עוד שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כאשר קובעים את התאריך. הדבר הראשון שצריך לבדוק, הוא האם ילד אחר מהכיתה כבר חוגג באותו יום את יום הולדתו. זה האינטרס שלנו ששני הילדים יהיו מרוצים.

צריך לקבוע עם המורה שלא יהיו מבחנים יום אחרי יום ההולדת, כדי לאפשר לכל הילדים להגיע למסיבה וגם ללמוד כראוי. אם מדובר על מסיבה במקום פתוח, צריך לקחת בחשבון את מזג האוויר. ימי שבת עלולים להיות בעיתיים עבור מסיבות יום הולדת.לעיתים יש ילדים ממשפחות דתיות, או ילדים שלא פנויים בשבת כי הם נוסעים עם המשפחה.

את מי מזמינים?

ימי הולדת הם אירוע שכל אחד מחברי הכיתה ירצה להגיע אליו. לעיתים הילד לא רוצה להזמין את כולם, אלא רק את החברים הטובים. כדאי לשקול את העניין, כי מדובר על סיור רגיש שעלול ליצור בלגן, בטח כאשר ילדים רוצים להגיע לאירועים כאלה היום כי יש בהם מפעילים למסיבת יום ההולדת.

מפעילים ליום הולדת

סוגי הפעלות של מפעילים ליום הולדת:

  • גיל 2-5, הפעלות בלונים, פיראטים, ג'ימבורי
  • גיל 6-10, יום הולדת עם חיות, יום הולדת הישרדות, יצירה ואמנות
  • גיל 11 ומעלה, לייזר טאג, מסיבת בריכה, יום הולדת מדע
31 בינואר 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים בזול

27 בינואר 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים בצפון

27 בינואר 2017

השכרה של מתנפחים לימי הולדת בחיפה

27 בינואר 2017

השכרה של מתנפחים בירושלים

27 בינואר 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים לאירועים

27 בינואר 2017

מתנפחים להשכרה במרכז

26 בינואר 2017

השכרת מתנפחים בחדרה

6 בנובמבר 2016
depositphotos_5910740_l-2015

יום הולדת לגיל הרך

הגיל הרך מעצב את הרגלי ההתנהגות של הילדים ולכן הוא מחייב רגישות ותשומת לב רבה גם מצד ההורים. אפשר לראות דוגמא מצוינת לכך בהפקות יום הולדת לגיל הרך, ובדילמה סביב בחירת אטרקציות ופעילויות. מצד אחד, ילדים בגיל הרך לא תמיד יודעים להביע עניין בתחומים מסוימים או להצביע על פעילויות מועדפות. מצד שני, יש להם כבר אישיות מסוימת וכדאי שהאירוע יתקיים פחות או יותר בהתאם לציפיות שלהם.
6 בנובמבר 2016
Depositphotos_41058687_l-2015

יום הולדת יצירה

סדנאות יצירה יכולות לשדרג כל יום הולדת. המטרה של סדנאות מן הסוג הזה היא לא רק להניע את האורחים לשיתוף פעולה, אלא גם להעניק להם בסיום האירוע מזכרת נחמדה ואישית. אפשר לבחור מבין מגוון רחב של סדנאות יצירה ולהתאים אותן לקהל היעד. יש סדנאות יצירה לפעוטות, סדנאות לילדים בגילאי בתי ספר יסודיים וסדנאות לילדים בוגרים יותר. בנוסף, חלק מהסדנאות פונות למבוגרים וילדים ומאפשרות להן ליצור יחד.
2 בנובמבר 2016
הפעלות לימי הולדת

טקס, עוגה ונרות – מה האלטרנטיבות?

אירוע יום הולדת לילדים כולל בדרך כלל טקס, הוצאת עוגה וכיבוי נרות. זהו הטקס הרגיל שאליו ילדים רגילים להיות מוזמנים בשביל לחגוג יום הולדת עם חברים ובני משפחה, אך האמת היא שיש עוד אלטרנטיבות רבות. כדאי להכיר את האופציות השונות לפני שעורכים אירוע מן הסוג הזה ובמידת הצורך גם להתייעץ עם אנשי מקצוע. מי שלא רוצה להסתפק בטקס, עוגה ונרות לא חייב לעשות זאת והוא יכול למצוא רעיונות אחרים שמתאימים לו.