אטרקציות לימי הולדת

מתכננים להפיק מסיבת יום הולדת לאחד הילדים ומחפשים אטרקציות מעניינות ומקוריות? ובכן, יש מגוון עצום של אטרקציות לימי הולדת, ביניהן מופע קסמים ולהטוטים, מופע של אמן חושים המציע תכנית מקורית ומעניינת לילדים, משחקי לייזר מאתגרים, מסיבה בסגנון מאסטר שף, מתקני מתנפחים ועוד.

כדי לבחור אטרקציות לברית או אטרקציות לימי הולדת מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בנושא ומציעה מגוון פעילויות והפעלות ורעיונות מקוריים.

כמו כן, כדאי לקרוא אודות אטרקציות שונות ויש לבחור בפעילויות המתאימות לגיל הילדים ולתחומי העניין שלהם, רק כך המסיבה תהיה מוצלחת ובלתי נשכחת לחתן או לכלת השמחה, לחבריהם ולהורים.

אירוע בלתי נשכח

כל ההורים מעוניינים להפיק לילדים שלהם חגיגת יום הולדת מקורית, ייחודית, מרגשת ובלתי נשכחת. כדי לשדרג את האירוע ניתן לבחור אטרקציה אחת או יותר, יש להתמקד אטרקציות לימי הולדת המתאימות לגיל הילדים, אך גם בהתאם למגבלות התקציב, למיקום האירוע ולתנאי מזג האוויר.

יש אטרקציות ליום הולדת או אטרקציות לברית שמתאימות גם למסיבות יום הולדת הנערכות בבית בגלל מזג אוויר סוער בחוץ או בשל חום כבד, ויש אטרקציות המתאימות לחגיגות יום הולדת הנערכות בחוץ – בחצר, בפארק או בחיק הטבע.

אטרקציות לימי הולדת

אטרקציות לימי הולדת פופולריות לחגיגת יום הולדת לילדים

קיימות אטרקציות רבות המתאימות למסיבות יום הולדת לילדים. בין האטרקציות הפופולריות ניתן למנות את מתקני המתנפחים: המתקנים גדולים ויש להתקין אותם בחצר הבית או בפארק סמוך, ובקיץ אפשר לשלב גם מתקנים רטובים כמו מגלשת מים.

כל הילדים אוהבים את מתקני המתנפחים ובעלות יחסית נמוכה ניתן להזמין מספר מתקנים לאירוע. כיום יש חברות המציעות מתנפחים להשכרה המאפשרים להורים לתפעל לבד את המתקן, אך יש מתקנים גדולים המחייבים צוות מקצועי ומיומן.

גם אטרקציות לברית כמו מופעי ליצן, להטוטן, קוסם או אמן חושים נחשבות לפופולריות והן לרוב אהובות על ידי הילדים, אך עם זאת יש לזכור כי ישנם ילדים שחוששים מליצנים.

מופעי קסמים מבטיחים הנאה מלאה לילדים, כאשר למסיבת יום הולדת לילדים גדולים יותר ניתן להזמין מופע של אמן חושים.

בנוסף, אטרקציות ליום הולדת כמו מופע סטנד אפ, מספר סיפורים, תיאטרון בובות וכדומה ישדרגו כל אירוע ויבטיחו הנאה רבה לילדים. כמו כן, אפשר להזמין אטרקציות הקשורות באוכל כמו דוכני מזון שונים: פלאפל, המבורגרים, בר מתוקים, ברד, שייקים וכיוצא בזה.

31 בינואר 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים בזול

27 בינואר 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים בצפון

27 בינואר 2017

השכרה של מתנפחים לימי הולדת בחיפה

27 בינואר 2017

השכרה של מתנפחים בירושלים

27 בינואר 2017
מתקנים מתנפחים להשכרה

השכרת מתנפחים לאירועים

27 בינואר 2017

מתנפחים להשכרה במרכז

26 בינואר 2017

השכרת מתנפחים בחדרה

6 בנובמבר 2016
Depositphotos_41058687_l-2015

יום הולדת יצירה

סדנאות יצירה יכולות לשדרג כל יום הולדת. המטרה של סדנאות מן הסוג הזה היא לא רק להניע את האורחים לשיתוף פעולה, אלא גם להעניק להם בסיום האירוע מזכרת נחמדה ואישית. אפשר לבחור מבין מגוון רחב של סדנאות יצירה ולהתאים אותן לקהל היעד. יש סדנאות יצירה לפעוטות, סדנאות לילדים בגילאי בתי ספר יסודיים וסדנאות לילדים בוגרים יותר. בנוסף, חלק מהסדנאות פונות למבוגרים וילדים ומאפשרות להן ליצור יחד.