טקס, עוגה ונרות – מה האלטרנטיבות?
2 בNovember 2016
Depositphotos_42549539_l-2015 (1)
יום הולדת בגן חיות
2 בNovember 2016

יום הולדת אתגרי

אתגר מניע ילדים לפעולה ולכן כדאי לשלב אותו גם באירועי יום הולדת. במקום להסתפק בפעילות שגרתית, אפשר לבקש מהילדים להשתתף באתגר מסוים. האתגר לא חייב לכלול פרסים וחשוב כמובן להתאים אותו לגיל הממוצע של האורחים. בעזרת יום הולדת אתגרי ניתן להפוך את האירוע לחוויה מיוחדת, לשתף את הילדים בפעילויות יוצאות דופן וגם להעניק להם מזכרת אישית.

יום הולדת אתגרי

יום הולדת אתגרי

אפשר לערוך יום הולדת אתגרי בבית, בחצר, בגינה או במקום ציבורי. האופי של האירוע נקבע לפי מספר המוזמנים וסוג האתגר שמתאים להם. ניתן גם לשלב בין סוגים שונים של אתגרים כדי להבטיח את ההשתתפות של האורחים המבוגרים. כמו כן, באירועי יום הולדת של פעוטות וילדים יהיו הרבה הורים שירצו גם כן לקחת חלק באתגר.

קיר טיפוס ליום הולדת

קיר טיפוס ליום הולדת

יום הולדת אתגרי מתאים לכל עונות השנה. במשך הקיץ ניתן לערוך את הפעילות בבריכה, במתקנים מתנפחים ובמקומות פתוחים ומקורים. לעומת זאת, בחורף אפשר לקיים יום הולדת אתגרי בג’ימבורי ובמתחם סגור. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי בחירת התאריך המתאים ולמצוא אתגר אידיאלי. רצוי להשוות בין מסלולי אתגרים, לבדוק כמה יעלה לשלב פעילויות מיוחדות ולדאוג גם לפרטים הקטנים כמו אוכל, שתייה וכיבוד.

הפקת יום הולדת בטבע

מלבד האמור לעיל, חשוב להזכיר את היתרונות של יום הולדת אתגרי בטבע. זה אירוע שניתן לקיים סביב הפעלות אתגר וגיבוש לכל האורחים והמוזמנים, עם דגש על שימוש במתקנים מיוחדים כמו קיר טיפוס ומתקני טיפוס ותוך כדי סווינג או שימוש בנדנדות. הקמת הפארק האתגרי לא דורשת שום מאמץ ממי שמפיק את האירוע, אך היא בהחלט מחייבת מעורבות של חברה מקצועית.

הדגש החשוב ביותר בעת הפקת יום הולדת בטבע היא לבחור בקפידה את מי שאחראי על האירוע. יש לוודא עמידה בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות, להקצות אדם מבוגר לפיקוח ולהתעניין לגבי הניסיון של המעפילים. בסופו של דבר, המטרה של יום הולדת אתגרי היא להגן על המשתתפים ולמנוע תאונות. את זה ניתן לעשות רק באמצעות מעורבות של חברה מקצועית והפעלת הילדים למשך מספר שעות ברצף.

Comments are closed.

Loading...